Anona ostnitá je plod stromu graviola, a to je zázračný zabiják rakovinných buněk, 10 000 krát silnější než chemoterapie. A proč to nevíme? Je to, protože určité velké korporace chtějí dostat zpět svoje peníze utracené za roky výzkumu při snaze vytvořit syntetickou verzi tohoto k prodeji.

Takže když to teď víte, můžete pomoci kamarádovi v nouzi, když mu to sdělíte, nebo se občas sami napít šťávy anony jako prevenci. Chuť není konec konců špatná. Je to zcela přirozené a určitě to nemá žádné vedlejší účinky. Jestli máte místo, vypěstujte si jednu na své zahrádce.

I ostatní části rostliny jsou užitečné.

Až si příště dáte ovocný džus, řekněte si o anonu.

Prohlédnuto: 528 x

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

No když tomu věříte...

Dovolil bych si poznamenat ze na 95% našeho území v zimě pravděpodobně vymrzne. Jako pokojovku s venkovním letněním proč ne.

Nemám ráda nabubřelosti typu: 10 000 x silnejší než chemoterapie

Mmch, pokud by byla takto silná, tak člověka zabije spolu s rakovinovýma buňkama :(

Prostě blábol na stejné úrovni, jako reklamy na zaručené očkování...

Anonu neznám, ale takřka zázračných přírodních léků je spousta. Třeba Chilli papričky prý mají taky protirakovinné účinky. Současné rekordmanky Trinidad Moruga Scorpion mají tolik capsaicinu, že popálí ruku i přes latexové rukavice. Taková síla musí vyhnat z těla všechno. Bohužel při požití zdánlivě nepatrného množství může způsobit i zástavu srdce. I konopí je mnohostranná léčivka a není divu, že se farmaceutické firmy brání její legalizaci pod záminkou zneužitelnosti feťáky. Kdo se ale chce zhulit, už dávno hulí a pěstuje pod výbojkami v domácí temné komůrce - growboxu. Takže zkrátka přijdou jen ti skutečně nemocní, kterým by tahle bylinka pomohla a nemají odvahu porušovat neúčinný zákon.

Odpovědět do diskuse

© 2019   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby