Právě jsme (my, to je organizace Permakultura CS) ve spolupráci se sdružením Veronica vytvořili mapu s inspirací pro všechny, kdo se na nás obracejí s dotazy, kde by mohli v Čechách a na Moravě na vlastní oči uvidět nějaké inspirativní permakulturní projekty. Prvních devět vybraných ukázkových permakulturních projektů představuje opravdu pestrou škálu možností a najdete je tady:

http://www.veronica.cz/ekomapa#k=ostatni_permakultur&r=cr

Jsou to: usedost o. s. PermaNet na Valašsku, Silezika Supíkovice, Permakulturní zahrada Zdeňka Polanského v Pístině, Ekodomov v Praze, západočeský Kolektiv DVP, komunita v Mšeckých Žehrovicích, přírodní zahrada a ekoškola v Boleradicích, slaměný dům se zahradou v Hradčanech a Svobodný domek na Kyjovsku. Názorně uvidíte, jak široké rozpětí a záběr mohou permakulturní projekty mít!

Prohlédnuto: 1478 x

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Tak to je docela zajímavý výběr, čekal jsem, že to bude mnohem horší.Pokud by člověk navštívil jenom jeden z těch projektů, tak asi získá dost zkreslenou představu o permakultuře, ale kdyby navštívil všechny ........ tak na to v jak katostrofickém stavu je permakultura v ČR ........... tak to bude ještě docela dobré.

Odpovědět do diskuse

© 2019   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby