Mnozí z vás jste obdrželi mail (spam) od následujících uživatelů rose a rose hakam. Jedná se o spam a v podobných případech stačí na mail neodpovídat. Uvedení uživatelé byli a smazáni a nahlášeni jako šiřitelé spamu.

Podobným aktivitám nelze zcela zabránit protože PermaWeb je otevřená síť a tím pádem se do ní může přihlásit kdokoliv. Doufejme že těch spamerů bude v budoucnu minimum. Pokud by spam překročil únosnou mez, tak by jsme museli fungovat jako uzavřená síť, což znamená, že bych musel schvalovat každého nového člena (to bych opravdu nerad) a nebo byl jsme přijímali pouze členy, které někdo z existujících členů pozval. Doufám, že na to nedojde.

O podobných událostech vás budu informovat v tomto diskuzním fóru.

Prohlédnuto: 101 x

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Uživatel cynthia byl smazán pro šírení spamu. Mechanismus šíření byl podobný jako u předchozího případu.
Uživatel jenifer byl smazán pro šírení spamu. Mechanismus šíření byl podobný jako u předchozího případu.
ja mam jenifer taku ji smaz, tedka mi psala, este ze sme ji neskocil na spek.no nejaka cizinka heska a chce si se mnou psat a che mne i POTKAT.nic tisic jezku s nima.
Ahoj teď mi přišel spam od jenifergirlone4u@yahoo.com s necudnou nabídkou :D prosím o smazání této chlívačky, rozhodně jí nejde o permakulturu.

Odpovědět do diskuse

© 2018   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby