Sháním /vyměním/ odkopky jedlých stromů, keřů, lián a dalších rostlin

Rád bych našel někoho z Moravy, kdo má na svém pozemku rozmnožené rostliny (např. jablka, hrušky, ryngle, goranzie, exot. stromy, rybíz, angrešt, jahody, topinambury a další permakulturní rostlinstvo) a byl by ochotný je darovat či na oplátku vyměnit. Poptávka platí pro podzim 2013. I větší množství. Kontakt: http://www.pavelchodil.cz/p/kontakt.html.

Budu velice rád, když mi to nabídnete zdarma, ale na oplátku bych vám chtěl dát protihodnotu. Letos vám můžu dát vypěstovanou domácí zeleninu, včelí úly (zbrusu nové, zateplené, r.m. 39 x 24 cm), sadbovače na zeleninu, semena SEMO, netkanou textilii, knihy o včelaření a další knihy. Příští rok vám můžu dát na oplátku jehně. Určitě to vyvážím adekvátní hodnotou. Mám teď volné celé pole, takže ho potřebuji osázet. Určitě je možné se domluvit i na dlouhodobější spolupráci/výměně apod.

Děkuji za zájem a pokud znáte další diskusi na internetu, kde by bylo vhodné to umístit, tak mi prosím napište, nebo příspěvek sdílejte. Moc díky všem!

Prohlédnuto: 384 x

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

zdravím! jsem sice z prahy ale výměnu bych klidně provedl....

maliny, ostružiny, rybíz,topinambury atd....

djerba@seznam.cz

MNO, goranzie nevím, ale nabízím množství durancií a jejich kříženců sš švestkou domácí a wagenhaimkou. řádově stovky i vzrostlejších....Nechcu za to vůbec nic... jo, i třešnové semenáče na roubováníí.

Odpovědět do diskuse

© 2018   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby