Dobrý den,

sháníme pozemek o velikosti minimálně 1 ha a více pro vytvoření rodového statku (rodové osady) v oblasti jižních Čech, nejlépe Křemežska, oblast kolem Kleťe či v blízkém okolí směrem k Šumavě.

Pozemek bychom nejraději uvítali do dlouhodobého pronájmu s případnou pozdější možností odkupu.

Věříme, že se nám ozvou ti majitelé, kteří vřele přivítaji slušné, tvořivé nájemníky, jdoucí cestou čistých úmyslů a toužící po harmonickém a radostném životě v souladu s ostatními lidmi a přírodou.

Bližší informace je možné si říci emailem, telefonicky nebo rovnou při osobním setkání.

Děkuji ♥ a jsem s pozdravem

Andrea Šárová

(andrea.sarova@gmail.com, tel.:730994727)

Prohlédnuto: 477 x

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Mám také zájem bydlet v rodové osadě a hledám pozemek 1 ha, hledám lidi kdo se ke mne přidá na rodovou vesnici. Děkuji za nabídky a přeji krásný den. Můj mail: 108A@seznam.cz

J.M.

My to máme naopak: máme pozemky cca 10ha a opravovaný zámeček, ve kterém zatím trvale žijeme jen 2, ale mohlo by se sem či do okolí vejít daleko víc lidí, kdyby přidali ruku k dílu...

Dobrý den,

mohu se zeptat kde máte uvedený pozemek. Děkuji

Josef Maňák říká:

Mám také zájem bydlet v rodové osadě a hledám pozemek 1 ha, hledám lidi kdo se ke mne přidá na rodovou vesnici. Děkuji za nabídky a přeji krásný den. Můj mail: 108A@seznam.cz

J.M.

Živomíra říká:

Josef Maňák říká:

J.M.

Živomíra říká: Ahoj Pepo, tvoje psani je trochu zastarale, ale narazila jsem na nej ted. Pac je to chilka, co se o tohle zajimam. Nasel jsi teda nejaky hektar? Radi bychom se pridali . Diky a hezky vecer.

Živomíra říká:

Josef Maňák říká:

J.M.

Odpovědět do diskuse

© 2017   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby