Zdravím,

sháním někoho kdo by poskytl poradenství, nejlépe na místě, jak vyřešit situaci s vysokou spodní vodou+jíl. Pozemek cca 1000m2, svažitý, dole placka, kde se drží voda. Vody je v lokalitě fakt hodně, soused třeba vykopal jámu v zemi a má z toho rybník, kde má ryby, má to bez přítoku, voda nikam nemizí....

Hledám někoho, kdo se vyzná v designu zahrad, umí to s vodou a pomohl by mi najít řešení. Přemýšlel jsem o jezírku, drenážích a zasakovacích jamách, ale vzhledem k tomu, že jsem laik, bych to nerad zvoral... Fakt nevim co s tím. Najdu zde někoho takového? Nejlépe někdo z Jižních Čech kvůli dopravě. Má představa je taková, že dotyčný dorazí sám, nebo ho dovezu, prohlédne lokalitu, proměří si co k práci potřebuje, pobavíme se o možných řešeních, probereme detaily, načerpám know how potřebné k vybudování potřebného typu odvodnění pro danou lokalitu. Cena dohodou.

Prohlédnuto: 236 x

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Soused má rozum, vykopat rybník je jediná možnost jak pozemek z části využít. Zem z výkopu použít na zvýšení části pozemku aby byl sušší. Nebo to nechat přírodě a najít si jiný pozemek :o)

Odpovědět do diskuse

© 2019   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby