Přátelé,

nabízím vám semínka konopí setého - uznané osivo s certifikátem.

Je legální pěstovat konopí seté na ploše 1 ar (10 m x 10 m) i bez ohlášení, jen je nutné mít prohlášení o shodě a doklad o původu osiva. Nad 100 m2 je legální pěstovat konopí seté, ovšem již zde vzniká ohlašovací povinnost (3 x za rok) na celní úřad. Informace lze snadno dohledat na internetu.

Aktuální nabízím semínka konopí seté odrůda Carmagnola 200 g s certifikátem za 250 Kč + 50 Kč poštovné platba převodem, nebo + 40 Kč dobírka.

Prodávám pouze z důvodu přebytku, ale pokud byste měli zájem o více semínek, tak je můžu zajistit, i další odrůdy (popis odrůdy najdete na internetu, popř. pošlu): Finola, Carmagnola, Bialobrzeskie, Férimon, Félina 32, Fédora 17, USO 31.

Pěstování konopí je legální a jednoduché, takže pokud byste o to měli zájem, můžete se na mě obrátit. Díky.

Prohlédnuto: 1957 x

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

mstnacek: ekokup ještě nabídku nezveřejnil a konopar odkazuje na ekokup, kde není nabídka ........ takže zase nic. Nějak nechápu, proč osivo ještě nikde není v nabídce, na co se čeká?

Jo to nevim, zeptej se ho :)

Tak soudruh Trompenol odpověděl, že bude Carmagnola, Finola a Bialobrzeskie, ale teprve až bude a ceny bude znát, až je bude znát :-)

Je ještě nabídka technického konopí aktuální? Nebo má někdo certifikované osivo na prodej?

Díky Martin

http://www.konopa.cz/novinky/16-rocnik-akce-100-kytek-aneb-pestujte... 

Loni mi tedy nepřišlo, ale letos zkouším znova :-).

Dobrý den

Mám zájem o semínka Carmagnola 200 g - zaplatím převodem.

Děkuji  s pozdravem Petr

zdravím, prodáváte ještě semena technického konopí

Odpovědět do diskuse

© 2017   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby