Ahoj,

chci si pořídit chalupu s pozemkem na trávení volného času a realizaci svých pestovatelských a jiných nápadů, ale nevyplatí se mi vlastnit ji jenom pro sebe. Vím, že tam stejně nebudu trávit každý víkend. Je tady někdo, kdo má podobný úmysl a šel by do toho se mnou? Případně majitel chalupy, který ji chce za oboustranně výhodných podmínek sdílet?

Představuji si chalupu buď na vlastněném nebo pronajatém pozemku, případně vesnický barák, ideálně v rozumné dojezdové vzdálenosti od Prahy (na víkend).

Prohlédnuto: 234 x

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Ahoj, stejnou myšlenku už dlouho řešíme - jsme majitelé chalupy s pozemkem, kterou nestíháme užívat a hledáme někoho na sdílené. Bohužel tedy jde o okolí Brna, což vašemu zadání nevyhovuje. Nicméně by mě zajímalo, jak jste ve své myšlence uspěli - podařilo se vám tuto myšlenku zrealizovat ? Díky za sdílenou zkušenost :)

Nakonec jsem se odstěhoval z Prahy a bydlím v podstatě na venkově, (zatím v podnájmu), takže chalupu jsem zatím odložil. Ale nejpozději do roka si chci pořídit pozemek pro své experimenty v alternativním stavitelství. Nejspíš někde v Jižních Čechách.

Odpovědět do diskuse

© 2018   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby