Prodám velmi pěknou zateplenou maringotku. Vnitřní rozměry 731 x 216 cm s výškou od 184 do 238 cm (sedlová střecha). Vnější rozměry 767 x 253 cm. Maringotka je po rekonstrukci z roku 2015. Nová střecha, nová okna (dvojskla) nové vnější a vnitřní palubkové obklady a palubková podlaha. Zateplení všech stěn, podlahy i střechy pomocí 8cm minerální vaty. Parotěsná a paropropustná folie. Střešní krytina kanadský šindel. Součástí je kouřovod a krbová kamna, dřez, většina nábytku a futony z přírodních materiálů vyrobené na míru obou postelí. 

Maringotka nemá TP o způsobu dopravy je možné se dohodnout.

Možnost prodat samostatně nebo společně s pozemkem o rozloze 1.500 m2 v Jiříkovicích u Nového Města na Moravě. Pozemek je zasíťovaný, určený k výstavbě RD. Jižní svah, jsou na něm vysazeny staré odrůdy stromů a keřů, byliny, jezírko. 

Více informací po telefonu. O ceně je možné jednat.

Prohlédnuto: 728 x

Přílohy:

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Dobrý deň,

máme záujem o nejaké ďalšie info. Ak je to stále aktuálne, zašlite nám telefonne číslo na email - lubo.bicej@centrum.cz, ozveme sa Vám.

s pozdravom Ľubo Bičej

Dobrý den, jen kdyby náhodou...inzerát už není aktivní?

Děkuji. Milena Haltuchová

Dobrý den, bohužel už ne. :-( Omlouvám se, vůbec jsem nevěděla, že tu inzerát ještě mám. Ale přeju hodně štěstí v hledání domova! :-)

Katka

Milena Haltuchová říká:

Dobrý den, jen kdyby náhodou...inzerát už není aktivní?

Děkuji. Milena Haltuchová

Odpovědět do diskuse

© 2019   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby