Podělte se o zkušenosti OSVČ , nechce se mi věřit že se dá časově zvládat chodit do práce, což sežere nějakých 10 hodin denně i s dopravou a pak ještě něco rozmně vybudovat kolem baráku.

Kdo jste na volný noze, jak moc se Vám to časově vyplatí a jak moc to je riskantní i když člověk něco opravdu umí? Dokážete si to zorganizovat tak aby do toho člověk nezabředl a nebyl na tom časově ještě hůř než když chodí do zaměstnání?

Prohlédnuto: 180 x

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Ještě k Bitcoinu - nepovažuju ho osobně za příliš dobrou investici. Cenu žene nahoru spekulace a zřejmě obliba této měny organizovaným zločinem ( vyděrači - ransomware ). Navíc je to krytoměna , tzn. že ze dne na den může být k dispozici nějaký objev který těžbu výrazně usnadní, se všemi důsledky................

Když jsem permakulturníkům doporučoval nákup BTC a rozjetí BTC-LETS, byl BTC za 300Kč, nedávno byl za 175 000Kč. Já myslím, že to nebyla špatná investice, ale nikdo se tenkrát nepřidal. S tou těžbou nemáš pravdu, tohle má BTC ošetřené.

Jen okrajově, to že cena byla 3000 a ted je 175000 je pro mě naprosto irelevantní. Vlastně není, napovídá to něco o tom jak těžká je to spekulace a jak vysoce je to riskantní. Ano čím vyšší riziko tím vyšší zisk/nebo prodělek. Chápu.

Vím že síť má zabudovanou jakousi odolnost proti "všemu" , ale sem v tomto skeptik. Když jde o velký prachy , vždycky se najde "něco" s čím se nepočítalo. Příkladů je milion. Prostě pro mě BTC není.

Vlasatej: Neříkám, že máš kupovat btc za 175k ......... já jsem říkal nakupme BTC, když byl za 300Kč (a to jsem hodně zaspal, chtělo to do toho naskočit ještě dřív). Riziko tam samozřejmě je, ale v případě BTC zatím žádné na obzoru nevidím.

...popravdě, ono kupovat BTC za 300 nebo za 175000 je úplně stejný, protože za 5let tam může mít zase několik nul navíc, což je vysoce pravděpodobné

Však já je ani kupovat nehodlám, není to pro mě věc které bych prostě důvěřoval. Navíc likvidita takové investice pokud se ve světě něco "porouchá :)" bude dost obtížná. Kdybych BTC měl nakoupený za 3000, tak je teď prodám. Jak říkám, není to nic hmatatelného a tím pádem to není můj šálek kávy. :)

Odpovědět do diskuse

© 2017   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby