Máte někdo zdejší praktickou zkušenost s "odčervením" lidí?

Narazil jsem na toto v podstatě pouze na ParaProtex, jenž pár lidí v mém okolí úspěšně užívalo.

Máme zkušenosti s Vratičem jako pastvu pro králíky, kozy a dobrý. Nikde jsem ale nenašel dávkování pro lidi, resp někde je psáno kolik jedu by člověka zabilo a nepříjde mi to tak zlý. Rád bych tedy jestli někdo má i praktický zkušenosti s vratičem na vnitřní užití, na zevní užití je popsáno hodně.

Díky moc.

Martin

Prohlédnuto: 1226 x

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Podobné účinky majú semienka tekvice olejnej a údajne aj z tykve turek-parazity ju neznášajú. Odporúčaná dávka je pol hrnčeka mletých jadier(nemleté sú málo účinné) denne po dobu 10 dní, 2 hodiny pred a 2 hodiny po požití by sa nemalo nič konzumovať, aby sa neoslabil účinok, treba zapiť trochou vlažnej vody. Inak ja odčervujem seba, psa aj moje mačky fenbendazolom alebo mebendazolom a preventívne robím kúru koloidným striebrom.

pořádná porce pořádnýho česneku a všechno de ven :) Opakovat pravidelně a paraziti nemají šanci :)

po česneku mi je strašně zle od žaludku, třeba už jsem tak začervovanej....

to bude žlučník :)

Žlučník? No já tomu prd rozumím, tak nevím. Co je to pořádná porce česneku? Když jim syrovej, tak k topinkám to je co topinka to stroužek, někdy dva, takže za jedno topinkování cca 4-6 stroužků 3/4 palice. Vařenej, smaženej mi nevadí, ale to je prd, mrtvá zelenina, jen ten čerstvej, to je zážitek. Tvrdej alkohol též nesnesu.

No jedna palice k večeři úplně stačí na breberky.  Pokud ti dělá česnek zle, zkus stroužek rozkrojit a vyloupnout z něj  ten výhonek co je uvnitř - ten nejez a vyhoď. Někomu to pomáhá . Tvrdej alkohol... já skoro nepiju, ale je to jen o zvyku....

Existují i lékaři s potřebným vzděláním, diagnostickým aparátem a léky ........... ale prý také pomáhají kozí bobky rozpuštěné ve svěcené vodě. Můžete si vybrat.

:) jo, a taky se dá vzít přípravek na odčervení ovcí nebo koní že ? :)

zkusím ty bobky s vodou, bobky máme v bio kvalitě, tak by to mohlo fungovat líp než ty obyčejný

díky moc!

:)

já se jen bojím že v kozích bobcích budou nějaký brberky který se ti pajk usaděj ve střevě, takže stejně zase skončíš u česneku :)

Jist palici cesneku je ptakovina a kdyz netrenujes od batolete, tak ti to otoci zaludke naruby. Uz jeden strouzek. Ty vole to jsou rady :) Kdyz uz, tak cesnek v lihu viz cesnekovy kapky. Odcerveni lidi - staci hledat a najdes. A prestante se porad vsem vysmivat jo?

Když jsou ty kozí bobky BIO (certifikovaný kozy) tak to musí bejt bez rizika, o tom nepochybuju. Ještě by se mohly namáčet v kozí moči, násobí to účinky.

:) no dobrá, tak vážně.....cpu se tímto:

http://bylinka.cz/shop/trigelm-paracleanse-intenzivni-trifazova-pro...

na odporučení pár lidí kolem mě

snad se taky někde doberu jak nakládat s vratičem do těla

Odpovědět do diskuse

© 2019   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby