Nová kniha David Holmgren: Principy a cesty nad rámec trvalé udržitelnosti za 299,-

Nabízím novou nepoužitou knihu včetně karet ke knize v kartonové krabičce za 299,-:

Permakultura: Principy a cesty nad rámec trvalé udržitelnosti

Autor: Holmgren, David
Vydavatel: PermaLot, Bouzov
Rok vydání: 2002
Počet stran: 296

Permakultura: Principy a cesty nad rámec trvalé udržitelnosti je kniha o 296 stranách, napsaná ve stylu univerzitního jazyka:

„Narozdíl od předchozích knih Davida Holmgrena, které se zaměřovaly na praktické případové studie permakulturního designu, rozebírá Permakultura: Principy a cesty nad rámec trvalé udržitelnosti podrobněji mocný a stále se vyvíjející koncept permakultury, který spolu s Billem Mollisonem vytvořili v 70. letech. Je to výsledek jeho 25iletého promýšlení a vyučování a přináší nové pohledy na chápání a jednání, která se skrývají za jednoduchou sadou designových principů. Tato kniha je podstatná pro každý aspekt toho, jak přeorganizovat naše životy, komunity a krajiny, aby se tvořivě přizpůsobily ekologickým skutečnostem, které formují lidský úděl.

Pro studenty a učitele permakultury poskytuje tato kniha cosi základnějšího a zhuštěnějšího než Mollisonův encyklopedický Manuál designéra. Pro další čtenáře poskytuje kniha osvěžující pohled na řadu environmentálních otázek a ukazuje, že permakultura je mnohem více než jen systém zahradničení. Pro kohokoliv se skutečným zájmem o pochopení základů udržitelného designu a kultury je tato kniha skutečně zásadním čtením. Jedná se o knihu myšlenek, ale celkově je vždy uzemněna odkazy na Holmgrenovo vlastní místo, Melliodoru, a prostřednictvím dalších příkladů. Tím, že je tato kniha zásadním čtením pro permakulturní designéry a přístupná širokému spektru kritických myslitelů, otevírá dveře novému a zřídka představitelnému světu. Přispívá k rostoucí syntéze designu s ekonomikou, společností a krajinnou ekologií a nutí všechny skutečné zastánce udržitelnosti, aby znova zvážili ústřední organizační sílu permakulturního konceptu.“

Karty

Výukové karty k permakulturním a etickým principům tvoří 12 x 4 karet permakulturních, 3 karty etických principů a jedna brožura pro návod, jak karty používat. Jsou určeny pro interaktivní výuku a ke snazšímu zapamatování všech principů.

Knihu je možné po domluvě osobně vyzvednout v okrese Hodonín nebo mohu poslat poštou za 64,-.

Prohlédnuto: 334 x

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

dobry den, mam zajem o knihu

732302759

Odpovědět do diskuse

© 2019   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby