Máte zkušenosti s biologickou "zbraní" Phasmarhabditis hermaphrodita , na slimáky ?

Zdravíčko , zajímalo by mě jestli někdo zkoušel tyto parazity při boji proti slimákům ? máme jich tu letos neskutečně mnoho , vysbírat je to nemožné , okolo divočina ... ježky,záby,užovky,hlemýždě tu máme ,ale nestačí na ně , proto přemýšlím nad touto krutou zbraní avšak add1 je mi líto ostatních plžů a add2 ta učinnost 6týdnů kterou udává výrobce se mi nějak nezdá ... jde mi o osobní zkušenosti , ne teorie , díky :)

Prohlédnuto: 3504 x

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

To je hodne dobra vychytavka....

je to pekne na prd, kdyz to chces zrealizovat tak tech dratu musis mit po zahrade tisice metru, take to video, no kdyz nekoho bavi koukat jak clovek s elektrikou usmazil slimaka pro mne za mne, nic permakulturniho na tom nevidim.take ti na ty draty nesmi nic padnout list a po nem proleze ten slimak uz hrave....je to proste blbost.... hodi se tak nekomu na balkon nebo na total pidi zahradku

Myslim, ze je to idealni podel horniho okraje vyvyseneho zahonu. Myslim, ze to toho slimaka nemuze usmazit, ale asi ho to pali jako kdys si ty liznes te 9V baterky.

Cau Jardis

Odpovědět do diskuse

© 2019   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby