Jen menší skromný dotaz. Je u nás vegetariánská komunita? Mimo Hare Kršna :-)

Prohlédnuto: 1661 x

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Bohudíku, to dokonce u nás už i existovalo. Říkávalo se tomu vesnice a byly to velmi robustně uspořádané alternativní komunity schopné i tak náročných akci jako byly žně a dožínky. Časově bych jejich existenci položil zhruba do doby mezi normalizací a posledním tahem mamutů. Ale to zařazení berte s rezervou - historik nejsem.

To jste myslel? ^^

Zdravíčko, nevím jestli sem ještě vůbec někdo chodí ale chceme s bratrem do nějaké přírodně a v přírodě žijící komunity, popřípadě bychom mohli společně s někým kdo má zájem založit vlastní a je fuk jestli v Čechách nebo někde jinde...Jestli je tu někdo takový, nechť se ozve ;)

A zase nic...

Kdo žije v komunitě, ať zvedne ruku.

Já žil rok , v takový úzký ...a do úzký komunity bych už asi nešel ,ale do nějaký sousedský klidně ano...myslím že za třeba 20 let bude komunitní život určitě živější než teď ...pokud nebude už konec světa :)

Milá Lucie, my jsme vegetariáni a snažíme se založit (celorepublikově zakládat) lokální, co nejvíce soběstačné komunity...není to nic jednoduchého, ale je nás čím dál více a začíná se dařit. Ráda Tebe i ostatní zájemce o komunitní a co nejvíce soběstačný životní styl (nejlépe bez drog a vyznavače pouze svobodné víry) poznám...pište mi prosím na e-mail  lin81@centrum.cz  https://www.facebook.com/SvobodneSpolu/?fref=ts 

S přáním krásných dní Lin Artemis Nova

Stránky trochu stagnují, ale brzy je čeká obrození (my jim již procházíme)...

Líbí se mi Tvůj komentář, dnes takto žije pár bílých vran, ale za 20let budou dost možná komunity "nutnou alternativou pro zbylý svobodný lid!!!". Rádi bychom zatím založili, co nejvíce otevřené komunity, uzavírat se před ostatním světem je dle mého nazoru špatně...každá komunita by mohla též sloužit jako komunitní a informační centrum...Tomáši myslím, že už jsme si psali, připomeň se mi :-) Lin Artemis  
tomáš hanák říká:

Já žil rok , v takový úzký ...a do úzký komunity bych už asi nešel ,ale do nějaký sousedský klidně ano...myslím že za třeba 20 let bude komunitní život určitě živější než teď ...pokud nebude už konec světa :)

Odpovědět do diskuse

© 2018   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby