Protože alespoň 1 další člověk má zájem debatovat (směňovat) na téma jedlých trvalek, zakládám nové téma a kopíruji sem pár příspěvků z jiného vlákna:

Jedlé trvalky:

Rozdělil bych je na divoké, co rostou přirozeně kolem nás. Těch je opravdu spousta a osobně je k jídlu preferuji. Výrazná a nezvyklá chuť je jen o zvyku.

A jedlé trvalky (nebo samovysemeňující jednoletky), co člověk vysadí na záhon, do guildu..., a o kterých je tady řeč. Osobně mám zkušenost s těmito:

křez úzkolistý (krátkověký, vysemeňující, nenáročný),

lebeda zahradní červená/zelená a merlík obrovský (hojně se vysemeňující - až moc, nenáročný, v zimě oblíbený ptáky - miliony malých semínek),

sléz maurský, sléz pyžmový, topolovka, proskurník,

měsíček lékařský - květy jsou výborné - to mě překvapilo,

jedlá chryzantéma - listy i květy,

fenykl obecný,

lichořeřišnice větší (u nás na Vysočině semínka nepřezimují, sázíme každý rok) - před zámrazem nakládám celou rostlinu jako zelí,

pažitka, cibule sibiřská,

divoké rajče (samovýsev),

šťovík kyselý a zahradní,

bylinky (šalvěj, pelyněk, tymián, yzop, meduňka),

aromatický muškát (pelergonie) - květy přijemné kyselkavé chuti,

plamenka šídlovitá, plamenka latnatá - jedlé květy,

jitrocel vranožka - dužnaté listy,

libeček,

topinambury,

aj.

Mike Dundee: daly by se s Tebou vyměnit, nebo koupit rostliny, o který píšeš?

hlízy oky, hlízoly nachové, čistce hlíznatého, lichořeřišnice hlíznaté (lichořeřišnice jsem měl z Droždína, ale asi uschly nebo nedaly zimu) a vytrvalá kapusta a brokolice. Díky.

Prohlédnuto: 156 x

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Mike Dundee: Jasně, experimentovat je potřeba a já budu rád, když se na tu práci najdou nadšenci. Jen tomu sám moc energie nebudu dávat. Například topinabury jsem letos dal naposledy, příští rok už na ně kašlu. Rostou parádně, ale nemám pro ně žádné rozumné využití.  To raději tu plochu využiju na fazole a obilniny.

Odpovědět do diskuse

© 2017   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby