Milí přátelé,

díky Vašemu zájmu jsem tu zase s nabídkou ručně balených semínek. Loni se z balíčkování stala velmi příjemná společenská akce na pokračování. Pokud jste z okolí Českých Budějovic, můžete se přidat :-)

 

Při výběru odrůd jsem upřednostňovala rané, vhodné i do vyšších poloh a odolné chorobám. Semínka od německé firmy Bingenheimer Saatgut jsem doplnila bio semínky ze Sema a pak českou klasikou, pro kterou zatím nemám náhradu.

 

Všechna semínka jsou:
* nemořená,
* nehybridní (můžete si z nich vypěstovat vlastní semínka),
* a téměř všechna ekologicky vypěstovaná.

 

Podle objednávek, které se mi sejdou, objednám požadované množství ve velkých baleních, která poté s přáteli rozvážíme do malých sáčků.

 

Prosím věnujte pozornost množství, často se liší i mezi odrůdami stejného druhu (fazole, červená řepa, saláty). Je to proto, aby vyšla rozumná cena za jeden balíček a zároveň to bylo dost pro běžnou zahrádku. Odrůdy, které si objednáte ve větším množství (od trojnásobku základní porce), vyjdou za nižší cenu – viz poslední sloupec vedle tabulky. Úměrně tomu bude klesat cena za čtyř-, pěti- a vícenásobky.

Pokud potřebujete ještě větší množství, vložte na konec tabulky nový sloupec a tam napište množství v gramech - dopočítám Vám pak ceny pro vybrané odrůdy.

Objednávku jsem upravila tak, že se z ní pak rovnou stane faktura. Prosím zatím mi nic NEPLAŤTE! Může se stát, že některé odrůdy nebudou k mání. Proto vám konečnou cenu potvrdím krátce před odesláním semínek.

A pro zjednodušení při odbavení na poště budu počítat jednotnou cenu za poštovné i za dobírku. Balné nepřipočítávám.

 

 

Semínka si objednejte do úterka 30. prosince na adrese martina_filipova@centrum.cz. Přibyvší objednávku Vám potvrdím. Semínka pak dostanete doporučeným balíčkem odhadem koncem ledna. Pokud něco vyséváte dřív, napište, pošlu Vám semínka přednostně. V okolí Českých Budějic a Turnova je možné i osobní předání.

 

S radostí šiřte libovolně dále.

 

 

Přeji Vám krásný adventní čas a ať se Vám daří rozsévat okolo Vás lásku a radost.

 

Martina Filipová

 

 

tel. 774 678 023

 

 

PS pro ekozelináře: Upozorňuji, že nákup ode mne nemusí být košer z pohledu kontrolních organizací. Nejsem certifikovaným prodejcem bioosiv.

 

-----

Firma Bingenheimer Saatgut vyrostla ze spolku biodynamických zahradníků, kteří si pro sebe navzájem pěstovali semínka. Dnes koordinuje množení a šlechtění odrůd na desítkách ekologických farem v Německu, Rakousku, Švýcarsku a Holandsku, od nich semínka vykupuje, čistí je a zkouší jejich klíčivost a životaschopnost (odolnost stresu během klíčení). Pracují pouze s nehybridními odrůdami, věnují se i množení a udržovacímu i novému šlechtění vybraných odrůd zeleniny, vše v podmínkách ekologického a biodynamického hospodaření. V jejich skladech, kancelářích a laborkách vládne nesmírně laskavá atmosféra.

Prohlédnuto: 1150 x

Přílohy:

Odpovědět

© 2019   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby