Co myslite? Je to tady opusteny a ceka to na zabydleni :)

PS: pridal jsem k diskuzi klicove slovo zvířata, takze se na ni rychle dostanete kliknutim vpravo na sekci Zvířata.

Tady jsou odkazy na mista, kde probiha srocovani a testovani jestli to bude vyhovovat vetsine.

Google+  https://plus.google.com/u/0/communities/110392016381777492027

na google je potreba ucet

Nove diskuzni forum: www.malochov.cz

tady se da zakladat diskuze a odpovidat i bez registrace, pouze je nutne opsat kontrolni kod ( to je ochrana proti spamerum )

Prohlédnuto: 5477 x

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Na mobilni verzi nejde editovat?

Takže situace pokračuje??? Cenzura nadále? Hm, tak to je fakt vážné. Co to někde publikovat?

Me by zajimalo, co tim sleduji...

Je pravda, že spousta uživatelů odešla po sloučení Moderované a Nemoderované, to tam hodně upadlo. Ovce byly teď asi nejživější a nejvíc fajn kategorie. No a teď se aktivně maže a zároveň se zakládají nové profily s laickými dotazy. Tzn. aby to špatné zapadlo, nebylo, zmizelo - a rozjela se jim pohodová debatička fajn lidiček. 

Oni netuší, že dlouhodobě to nebude fungovat, že nemohou donekonečna diskutovat fejkově sami se sebou.

Fakt jako kdyby to dělaly nějaké mladé holky na brigádě. 

Ano, mazání i nadále. Jenom to, co bylo ráno, nechali. Teď už zase mažou. 

Nazdárek. 

chvilka než jsem se zorientoval. 

Co říc. No nic. Haaaa. Ifauna smazala můj příspěvek kde jsem dal kam jsme šli. Haaaaa

Vtipne... Jeste, ze nezacali mazat sz.

Ještě včera jsem myslel, že se nakonec na iF vrátíme, teď už si to tak nějak nemyslím. Vy jo?

Vitajte vsichni a doufam ze dalsi pribudou :) nejak se to vychyta. Podrezali si kozoovci vetev. Uprimne jsem zvedavej na bodlinku s kym bude drzet basu :))

Ja uz tam psat nebudu, jen nevim, co s tim cennym obsahem... Jsou tam informace z kterych cerpam uz roky...
Mastnacku, na bodlinku jsrm taky dnes myslela... Dal ji nekdo vedet?

Ano, ten obsah, to je nefér... Ještě mě napadá, založit komunitu na Google+, tam to dost dobře funguje, je možno vkládat odkazy, videa, třídit příspěvky.... Co vy na to?

Odpovědět do diskuse

© 2018   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby