Co myslite? Je to tady opusteny a ceka to na zabydleni :)

PS: pridal jsem k diskuzi klicove slovo zvířata, takze se na ni rychle dostanete kliknutim vpravo na sekci Zvířata.

Tady jsou odkazy na mista, kde probiha srocovani a testovani jestli to bude vyhovovat vetsine.

Google+  https://plus.google.com/u/0/communities/110392016381777492027

na google je potreba ucet

Nove diskuzni forum: www.malochov.cz

tady se da zakladat diskuze a odpovidat i bez registrace, pouze je nutne opsat kontrolni kod ( to je ochrana proti spamerum )

Prohlédnuto: 5477 x

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Cert to vem :)
Hmm tak na mobilu zas jiny
Ale me se to na mobilu ovlada teda skvele...

Ahoj všichni, tak mě také situace na fauně otrávila. Momentálně blokovaná sice už nejsem, ale včera večer byla situace opravdu hustá a mé příspěvky se nepřidávaly. Napsala jsem aminům následující komentář:

Mazání příspěvků v sekci ovce- kozy

Dobrý večer všem,
nevím, kdo ve Vaší redakci má na svědomí mazání příspěvků a vytváření profilů falešných osob, ale uvědomte si, že řadě diskutujících je 50,60 i více let a zažila bolševika se všemi jeho cenzurami a podlostmi. To co děláte to období hodně připomíná. Většina z nás si na faunu chodila pokecat a vyvětrat hlavu a v atmosféře sledování, cenzury, falešných profilů to prostě fungovat nebude a lidé odejdou. Pravděpodobně ti, kteří zrovna v této sekci dokážou tvořit poměrně kvalifikovaný obsah.
To, že platforma teď zrovna neběží dobře neznamená, že ztrácíte příznivce na pořád. Zanadávají, a za měsíc si zvyknou, ale ztráta důvěry a pocitu soukromí na serveru tím důvodem být může. Na vašem místě bych se včas omluvila a uvedla věci na pravou míru. Pokud budou mít účastníci diskuze pocit, že jsou v rukou nějakého nezodpovědného hackera už to nezachráníte.
Musím říct, že osobně mě mazání kontroverzního obsahu šokovalo a otrávilo.
I přes výše zmíněné Vám přeji, aby se co nejdříve podařilo faunu rozběhnout v plánované kvalitě a zvažte prosím dopady své snahy o likvidaci kontroverzních a kritických příspěvků na téma chod serveru.

Bekkky ovčák

Odeslala jsem na admina Lampar, zpráva byla zobrazena něco po druhé hodině, dnes je Lampar vymazán ze seznamu adminů a je tam spousta nových jmen. Tak tedy nevím....

Na celé věci mi přijde škoda toho množství dat a poznatků, které na fauně v diskuzích leží a pochopitelně přátelství, které se tam vytvořilo, i když já zrovna chodím na faunu necelý rok. Zde se mi to sice nelíbí moc graficky, ale zdá se, že by to mohlo fungovat. 

Fakt mi chybí fauna ke kávě nebo na pastvě....

Krásné jsi to napsala, ja jsem tedy stále zablokována
Bekkky, hezky. Palec nahoru...

no jo, jenže asi to k ničemu nebylo...

Na mobilu to jde v tom munu vpravo nahore prepnout na desktop view

Bekkky: pekny ale jak rikate.zabredli do sracek a tezko to napravi.

Halo, lidi, zdravím vás :-) arus

A budeme si tady vykat nebo tykat? Jinak nevím, na co jsem včera kliknul, ale zobrazila se mi celá šedivá stránka (na PC) a v rohu byl Mastnackuv textík - je to tu opuštěný a čeká to na zabydlení - a to teda opuštěný bylo. Teď jsem se proklikal na asi normální PC verzi a připadá mi to tu fajn.

Marion - já například včera navečer napsal - Jé, oni smazali téma Stávka? (a šup - smazali mi to hned),

jen Arus stihla odepsat - A vy se divíte? (a šup - smazali jí to taky).

Takhle včera zmizelo přes 50 příspěvků. Chápete? To je ten důvod. 

To, že něco nešlo, vypadávalo, to se dalo přežít. 

Já dnes napsal, že je to škoda, když někdo, kdo nám odborně nesahá ani po kotníky,

nám maže obsah. - a šup, zase mi to smazali. Už se uplně tam bojím něco napsat,

že mě zablokují jako Janinku a Kubíka. 

A ty trapný účelový profily - na psech, kočkách, ptactvu, drůbeži, všude - a další jim na to reagují,

takže vlastně uplně v pohodě, ne. 

Tak jsem si zablokoval komplet veškerou reklamu na iF (a to jsme jim chtěli i platit na provoz).

To je teda hnus... Kdyz na ifaune zmizla nemodforum, tak jsrm to brala, a docela dlouho mi trvali zvyknout si na moderovanou diskuzi, ale to ze budou regulerne cenzurovat, to me ani ve snu nenapadlo.

Odpovědět do diskuse

© 2018   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby