Co myslite? Je to tady opusteny a ceka to na zabydleni :)

PS: pridal jsem k diskuzi klicove slovo zvířata, takze se na ni rychle dostanete kliknutim vpravo na sekci Zvířata.

Tady jsou odkazy na mista, kde probiha srocovani a testovani jestli to bude vyhovovat vetsine.

Google+  https://plus.google.com/u/0/communities/110392016381777492027

na google je potreba ucet

Nove diskuzni forum: www.malochov.cz

tady se da zakladat diskuze a odpovidat i bez registrace, pouze je nutne opsat kontrolni kod ( to je ochrana proti spamerum )

Prohlédnuto: 5598 x

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Parafín! V lekarne v male lahvicce. Jedna kapka jednou za 3 dny bude stacit. Ulita se znovu opravi a ta dalsi bude rust uz krasna. Navic parafin ulitu nalesti a zpevni. :)

Jinak pokud ma takovou ulitu od malicka (tenhle ne) tak je to geneticka vada. Tenhle vypada ze o nej delsi dobu fakt bylo zle postarano a tak pro dodani vápníku do tela si okusoval vlastni ulitu. Dej mu sepiovou kost a skorapky a mazej ulitu a bude v pohode

Diky, ona to segra zanedbala. Tedysku, diky. Instrukce jsem predala nejstarsimu diteti. A koupim ten parafin. Jinak zle jsou na tom i slepicky u mamky. Tak jsem ji dala instrukce at je nafoti a zkusim se s vami taky poradit, co s nimi. Pripada mi, ze co jsem sr pred skoro rokem odstehovala, tak to jde k sipku...

Nefunguje, utečou. Přesto se vrati ke staji. 

bosorka říká:

Viděla jsem na face, paráda veliká. I nitraner to tak má, pěkně po dobrém. Vtipné s tou holí, fakt myslíte, že to funguje? Že jinak by utekly? :)

Tedysek říká:

Video mrknete na nej. Uzasna duvera mezi masnym bykem a zenou. A ja tu uz takovou dobu koumam jak se manipuluje s tak nebezpecnym zviretem jako je byk a ono to jde i po dobrem... :-)

Tedýsku  dobře ty. 

Slepičky sem, určitě poradíme.

Začala jsem přidávat příspěvky na naše forum Ovce a kozy. Ať se nám tam začne líbit.

Navrhnu masnáčkovi, at tam přidá kolonku pro jinou zvířenu, kterou mnozí z nás chovají, šneci, slípky, psy, králíky. Víme každej něco, tak si poradíme. 

Dobré ráno, já se přiznám, že dnes jsem si krapítek přispal. Janinko, krásná rodinka jste.

A copak se stalo tomu nebohému chlapci f kárce? Nepotřebuje to zranění pofoukat? :))

Jinak i ta kárka je moc pěkná a vypadá bytelně. A má mou oblíbenou barvu.

No budu muset napsat Ježíškovi. Kárek (a konví) není nikdy dost.

Přidám moje kočičí strážce - hlídají všechno, co je důležité. Hlavně misku a vajíčka.

Nebo starou hrušeň ještě po Němcích. 

Honzo nádhera. Jak k nám tato kárka přibyla moc ráda popíšu, ale na na našem novém foru, at to nepíšu dvakrát. :)

http://ovceakozy.forumhosting.cz/index.php

Náš nejstarší syn si zlomil kotník na hokeji. Sportem k trvalé invaliditě, že. A pak se celá rodina může strhat. Ale připomněla jsem si, jak jsem ho vozila v kočárku coby kojence. :)

Janinko, já z vás nebudu. Úžasná fotka. Tak jo, já tam večer přijdu, teď jdu na kolo. :)

Bezpečnou jizdu přeji, víte, jak je to se sportem. :) A já jdu pracovat kolem zvířeny a zahrady. Dokud nám počasí přeje.

A, Honzíku, kdybyste nebyl, to by mne opravdu mrzelo. Velmi. <3

Hm, zajímavá úvaha. :-)

Ale určitým směrem je to pravda. Většinou si všimnu co je jinak než má být. 

Navíc, bylo to první co mě napadlo když byl tak krotký. Ještě jsem býka v zápřahu neviděl. Vola jo. :-)

Tedysek říká:

Profesni deformace: cumi zviratum mezi zadni nohy a tlapky. :D čuňas :D 

Přemýšlím, přemýšlím a pořád mi vychodí že před "z" chybí "be"

:-) :-) :-)

honzapm říká:

Janinko, já z vás nebudu. Úžasná fotka. Tak jo, já tam večer přijdu, teď jdu na kolo. :)

No není to paráda? 

Odpovědět do diskuse

© 2018   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby