Co myslite? Je to tady opusteny a ceka to na zabydleni :)

PS: pridal jsem k diskuzi klicove slovo zvířata, takze se na ni rychle dostanete kliknutim vpravo na sekci Zvířata.

Tady jsou odkazy na mista, kde probiha srocovani a testovani jestli to bude vyhovovat vetsine.

Google+  https://plus.google.com/u/0/communities/110392016381777492027

na google je potreba ucet

Nove diskuzni forum: www.malochov.cz

tady se da zakladat diskuze a odpovidat i bez registrace, pouze je nutne opsat kontrolni kod ( to je ochrana proti spamerum )

Prohlédnuto: 5619 x

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Uz je to treti web, co pro me "chcip"... Je to smutne, ale poukazuje to na pomijivost vseho, co je slozene. No nic nebudu to tu zahlcovat a jdu radsi privest kone z pastvy, podojit kozy atd.

Nezahlcujete, kde jinde si vylít srdíčko než tady?

No a to je prave ono. Na ifaunu se nedalo psat jako sem, bylo to vsem na ocich. Tady nebo na g+ je to o trochu lepe schovane... Coz je pozitivni. Samozrejme stale verejne...

Kostěji, profesor už moje číslo má.

Máte krásného králíka, burgund? A jste takový vyklidněný člověk, to se mi líbí. Také se mi čím dál víc líbí nové masnáčkovo forum, tedy naše forum. :)

Nitraner říká:

Nezahlcujete, kde jinde si vylít srdíčko než tady?

Janinka bosorka,

je to burgundský králík. Není můj. Já jej jen posuzoval. A 59 dalších.

Family time, vydařilo se. 

Hezké.

Někde jste jednou psala, že Vás je tolik. 

Moje mama je z 11 dětí.  Když jeji mama (moje starká) slavila 80 tku, zešla se skoro celá rodina. Stoly se museli dát i na záhradu. 

A to ještě tři chybí, dcera Alice, kurz jogy, syn František v práci, syn Filip tomu se nechtělo. :)

Ty jo, to tedy je něco 11 dětí. A pak se to ještě nekontrolovatelně rozrůstá. 

Janinko, hezká rodinka.

Všem krásný sobotní večer a dobru noc.:-)

Tak, mámm ranní pasení. 

Video mrknete na nej. Uzasna duvera mezi masnym bykem a zenou. A ja tu uz takovou dobu koumam jak se manipuluje s tak nebezpecnym zviretem jako je byk a ono to jde i po dobrem... :-)

Odpovědět do diskuse

© 2018   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby