Co myslite? Je to tady opusteny a ceka to na zabydleni :)

PS: pridal jsem k diskuzi klicove slovo zvířata, takze se na ni rychle dostanete kliknutim vpravo na sekci Zvířata.

Tady jsou odkazy na mista, kde probiha srocovani a testovani jestli to bude vyhovovat vetsine.

Google+  https://plus.google.com/u/0/communities/110392016381777492027

na google je potreba ucet

Nove diskuzni forum: www.malochov.cz

tady se da zakladat diskuze a odpovidat i bez registrace, pouze je nutne opsat kontrolni kod ( to je ochrana proti spamerum )

Prohlédnuto: 5619 x

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Hezké moc hezké, nějak však postrádam to, co z býka dělá býka.

Jak to myslis? 

Nitraner, hezky.
Tedysku, kradny video.

Mam dneska zase radost. Protoze naseho psika mi pomuze osetrit pani ze cvicaku. Taky budeme mit odvoz na cvicak a z nej... nebudou zadne heroicke povidky z cestovani s vrahounkem a rasistou..  :D 

Viděla jsem na face, paráda veliká. I nitraner to tak má, pěkně po dobrém. Vtipné s tou holí, fakt myslíte, že to funguje? Že jinak by utekly? :)

Tedysek říká:

Video mrknete na nej. Uzasna duvera mezi masnym bykem a zenou. A ja tu uz takovou dobu koumam jak se manipuluje s tak nebezpecnym zviretem jako je byk a ono to jde i po dobrem... :-)

Zřejmě nemá kulky? :) Bejk tedy. 

Profesni deformace: cumi zviratum mezi zadni nohy a tlapky. :D čuňas :D 

Nas novy prirustek.

Je pekny. Ale ma nemocnou ulitu. :( az si vzpomenu cim se maze aby dal rostla zdrava... 

Tedysku, sestra ho malem zabila, proste ho mnoho tydnu nekrmila... No a co je zo za nemoc?

Marion to je kusanec, ale já jako zahradnice nějak šneky a slimáky nemusim, přiznám se, že je tak trochu hubim. Ale proti gustu žádnej dyšputát, že jo. Pěknej.

Mnoho lidí také chová petkrálíky, já je mám taky ráda, ale jsou na pet tedy pek áč. :D I šneci se vlastně daji jíst. To je černej humor Marion, vím, že jste vegetariáni. Respekt ode mne. 

Odpovědět do diskuse

© 2018   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby