Co myslite? Je to tady opusteny a ceka to na zabydleni :)

PS: pridal jsem k diskuzi klicove slovo zvířata, takze se na ni rychle dostanete kliknutim vpravo na sekci Zvířata.

Tady jsou odkazy na mista, kde probiha srocovani a testovani jestli to bude vyhovovat vetsine.

Google+  https://plus.google.com/u/0/communities/110392016381777492027

na google je potreba ucet

Nove diskuzni forum: www.malochov.cz

tady se da zakladat diskuze a odpovidat i bez registrace, pouze je nutne opsat kontrolni kod ( to je ochrana proti spamerum )

Prohlédnuto: 5598 x

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Ahoj lidi, krásný den, svíti slunko a je zima. Vařím, peču, smažím. Uzené je uvnitř bram knedlí. Nálada mnohem lepší. Cita zatím hlídá manžela, zda svědomitě plní sklep. 

Zdravím Vás Ifaunový přátelé...můžu mít takový dotaz? Omluvili se Vám z Ifauny? nebo pokusili se Vás kontaktovat? Jako Profesora? Z omluvou? Byli by jste vůbec ochotni se vrátit, kdyby se omluvili?

Já mám janinku bosorku komplet zablokovanou, nemohu ani do zpráv, ani dávát příspěvky. Nikdo se mi neomluvil. Ani poté, co jsem požádala se slovem prosím o přístup do soukromých zpráv. Píši si s někým na ifauně, jinde ne, máme tam mnoho zpráv, soukromých, je děsivé , že je zřejmě klidně někdo čte. Obecně tedy, myslím.  A je to pryč. Nejen, že neomluvil, ale přístup mi neumožnil. Nic mi nenapsali. 

Oreb: Je to dost možný. A nebo jen zkrátka proto, že když je někdo nebezpečný už jako malý, tak se zkrátka nenechá dorůst do monstrozních rozměrů a vah. 

Canko, taky Vás zdravím. Mě zablokovali, nic mi nenapsali, ani k té blokaci, nevěděla jsem, co se děje, a samozřejmě ani náznak omluvy. Kdyby to, že vlezli do SZ, nějak hned vysvětlili, možná bych jim na to skočila. Ale už nic spravit nemůžou, u mě se odepsali. I kdyby nebylo vůbec kde diskutovat, na iF. už nepůjdu. Nemyslím, že bych pro ně byla tak důležitá, ani oni pro mě nejsou důležití. Stalo se, jedeme dál, ale jinou cestou. A jak píše bosorka, v SZ jsem měla spoustu věcí k chovu, prostě jsem tomu tam důvěřovala. Pak udělají inovaci, ze sebe frajery a z nás blbce, kteří nejsou nic. Tak to ne.

Většina z nás by se asi po odeznění poruch na iF, vrátila (domnívám se), ale oni ani nikomu nenapsali, že ho upozorňují, že bude zablokován, protože si v SZ píše nějaké věci s někým jiným. Divné, nepřijatelné.

Jsem kadeřnice mnoho let. Neumím si představt, že letitá zákaznice by měla oprávněné výtky k mé práci a já bych ji beze slova nebrala telefon, vyloučila ji ze svých kontaktů, vyzmizíkovala ji. Nejdříve bych ji to tedy vysvětlila, proč jí vypadaly vlasy, mojí chybou, pak bych jí vynadala, a pak jí vyhodila. To by se vám líbilo u kadeřníka například? Nebo v  jiných službách, které žijí z vašich peněz? 

Canka říká:

Zdravím Vás Ifaunový přátelé...můžu mít takový dotaz? Omluvili se Vám z Ifauny? nebo pokusili se Vás kontaktovat? Jako Profesora? Z omluvou? Byli by jste vůbec ochotni se vrátit, kdyby se omluvili?

Canko, teď jsem četla, co jste napsala na iF. My jsem jim dali čas, omlouvali jsme je a stávka byla pro to, aby měli klid na práci. Nedělejte si z toho hlavu, jako kdyby iF. byla středem světa. Není, tenhle svět dělají lidi, na iF. i jinde. iF. jsme už dobře znali, bylo to pohodlné, rychlé, ale víc nic.

Oreb dělám si z toho hlavu, protože mi tam všichni chybíte prostě:-( Chtěla bych, aby ta blbá Ifauna byla zase taková, jaká bývala, protože není nic lepšího, než si ráno přečíst zážitky a poznatky od stejně naladěných lidí, kteří milují svoje zvířata...a teď je to prostě v čudu a admini se ani nepokusí Vás kontaktovat jako Profesora:-( Tak je mi to líto..Mě admini kontaktovali a tak nějak jsme si to vysvětlili a tak je trochu chápu, že prostě ty nenávistné diskuze smazali...ale smazat profily? Bez vysvětlení? A že soukromé zprávy nejsou soukromé? Smutné:-( Sekce Ovce, kozy byla nejvíc rozšířená, řekla bych, nebyl den, aby tam nebyli příspěvky v několika diskuzích a hlavně vesměs samí dobří lidé...a teď to dopadlo takhle..Ach jo:-(

Me sice odblokovali, ale s kym si tam budu psat? Omluvu necekam, je mi to fuk. Chovani adminu je sproste a bez ucty.
Profesor si to tam vyrval... Tak se ani nedivim, ostatni treba ani nemohli...

To je pěkné, rodina má držet pohromadě. Kolik máte dětí? A zvířat? A jaká? :)

Marion říká:

Tak jsem doma s detma sama, pritel s nejstarsim jsou na vystave skol. A toto nemam rada. Mam vzdycky pocit neuplnosti. No jdu nakrmit koniky a kozy. Bilej uz rehtal, kde jako jsem...:-D Co je v novem, tak je urvanej az hruza... A kuzlata to samy. Nikdy jsem nemela takhle urvany kuzlata.

Canko, já děkuju Bohu, že jsem tady, že jsem se to dozvěděla a podobně si můžu povídat tady. Strašně byste mi chyběli. Možná na psech to berou jinak, ale tihle lidi jsou parta, i  když se většina z nich nikdy neviděla. Snad se tonějak vyvrbí, ať už nějaká nová platforma nebo tady a goole plus. Já zatím kombinuju obě poslední, ale nové se nevyhýbám, jen bychom si museli říct jdeme dnes tam a budeme tam třeba týden, abychom vyzkoušeli, jestli to funguje jinde taky. Nemá cenu říkat, jak by kdyby. Chápu Vás, já jsem taky měla pocit ztráty, ale ještě větší pocit štěstí, když jsem je tu našla.

Odpovědět do diskuse

© 2018   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby