Co myslite? Je to tady opusteny a ceka to na zabydleni :)

PS: pridal jsem k diskuzi klicove slovo zvířata, takze se na ni rychle dostanete kliknutim vpravo na sekci Zvířata.

Tady jsou odkazy na mista, kde probiha srocovani a testovani jestli to bude vyhovovat vetsine.

Google+  https://plus.google.com/u/0/communities/110392016381777492027

na google je potreba ucet

Nove diskuzni forum: www.malochov.cz

tady se da zakladat diskuze a odpovidat i bez registrace, pouze je nutne opsat kontrolni kod ( to je ochrana proti spamerum )

Prohlédnuto: 5619 x

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Me pomaha vytvorit plan a jen od jedne cinnosti ke druhe... Jinak je to na palici.

A me poma vedet co vsechno nestiham. :D pak makam jako kdyby me za to platili... :D 

Zajímavé, jak je každý jiný. Mně to vědomí, že nestíhám, a především že toho je tolik, že to reálně stihnout nemůžu, uvádí do stavu beznaděje. A pak se dějí ty zázraky, kdy se najednou objeví někdo cizí a nabídne mi zdarma pomoc. A nakonec se toho stihne ještě víc, než jsem potřebovala. To je taková Boží záchrana, abych nepodlehla trudnomyslnosti:-). A tím jsem se už naučila nezoufat a doufat :))).

Oreb, když na mně padá beznaděj, že nestíhám...tak mi pomáhá si věci rozdělit na to, co je neodkladné, co je méně důležité a na to, co může počkat. A funguje mi to.

VYŘIZUJI VŠEM POZDRAV OD PROFESORA !

Tak jsem doma s detma sama, pritel s nejstarsim jsou na vystave skol. A toto nemam rada. Mam vzdycky pocit neuplnosti. No jdu nakrmit koniky a kozy. Bilej uz rehtal, kde jako jsem...:-D Co je v novem, tak je urvanej az hruza... A kuzlata to samy. Nikdy jsem nemela takhle urvany kuzlata.
Sem koukala, ze profesor sam narika na ifaune...:-(

Včera mi asi ve 23. hod volal známej kterému tu stříhám ovce, že se mu podařilo odchytit cizího berana, velkého 150kg Romňáka a jestli prej nevím, koho by mohl být. Napadl mě jeden kamarád co je chová a bydlí vzdušnou čarou od něj asi 7km, navíc jsme mu minulý týden z pastvy vzali na jatka kamaráda skopce a tak tam byl teď chvíli sám. Kamarádovi jsem se ale nemohl dovolat. Začal jsem teda pátrat podle čísla a kodex ukazoval na nějaký Zínský kraj, což by sedělo, ale číslo berana bylo jiné než jaké bylo uvedeno u kamaráda v registru plemeníků. No, zkrátím to. Ano byl to on a v registru je chyba. Takže nejen že se podařilo najít berana ještě před tím, než bylo po něm vyhlášeno pátrání, ale ještě poprosíme SCHOK aby si udělal pořádek v papírech :) 

Arus, taky ho pozdravujte. Že o nic nejde, když sem jen nakoukne a pozdraví nás osobně:-). Potřebuju nějaké rady k uzení a kdo jiný se na to hodí..  

Kostěji, co je to za zvíře 150 kg beran? Mám problém odvést ty moje kozly, jeden má tak 80 kg a nebýt vychovaný nedostanu ho ani o centimetr. A psalo se na iF., že berani jsou nepoddajní a neochočitelní, útoční  a nevímco ještě. Jak s takovou potvorou zacházet?

Oreb, napíšu mu to soukromé zprávy.

oreb: No a jak takovou potvoru stříhat? :D On ale není zlej, je to takovej blbec. Kdyby se zapřel a nechtěl jít, tak se s ním nehne, ale on chodí za kyblíkem. Ale při stříhání se mnou umí pěkně mávat, protože když jen zvedne nohu, tak mě prostě při stříhání zvedne do vzduchu a pak je těžké udržet stabilitu. 

No to si myslím, to stříhání je určitě pěkná fuška. Mně stačí upravovat kopyta u toho mého kozla. A přitom stojí a já ho obcházím a  zvedám jednu nohu za druhou. Ale jak se o mě opírá, dává mi to zabrat.

Když to tak ale píšeš, že není zlej atd., čím to, že velká zvířata jsou spíš dobrácká než malá? Strachem, který ta velká nemusí mít?

Odpovědět do diskuse

© 2018   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby