Co myslite? Je to tady opusteny a ceka to na zabydleni :)

PS: pridal jsem k diskuzi klicove slovo zvířata, takze se na ni rychle dostanete kliknutim vpravo na sekci Zvířata.

Tady jsou odkazy na mista, kde probiha srocovani a testovani jestli to bude vyhovovat vetsine.

Google+  https://plus.google.com/u/0/communities/110392016381777492027

na google je potreba ucet

Nove diskuzni forum: www.malochov.cz

tady se da zakladat diskuze a odpovidat i bez registrace, pouze je nutne opsat kontrolni kod ( to je ochrana proti spamerum )

Prohlédnuto: 5598 x

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Poradte co s nima. Jsou nacepireny, oskubany a unaveny, do nedavna intenzivne nesly, ted asi zacaly preperovat...

Nitraner, deti, pet a dva roky. Nejde o to aby me nevidely. Ale o to, ze jsem na administrativu kolem ekofarmy dostala nove pc, a nechci aby prisel k uhone

Nejsem přes drůbež, ale asi bych řekl že ukončili snášku a jsou vyčerpané. Dostávají trávu? Jak byly krmený - čím?

Travu maji, focene jsou v byvalem vybehu pro kone a tam nic neroste. Jinak psenice, nutrimix, kysle mleko nebo syrovatka s brambory ci chlebem, vsechno mozne z kuchyne, to presne nevim... Ale to cepireni se mi nezda, to nikdy nedelaly, tyhle skorovlasky jsou na tom nejhur, pak tam jsou jeste duchodkyne leghorky, maransky a kropenky, ty vypadaji uplne ok.

Tak to jo, to je pochopitelné. To ale máš notebook. Já míval klasické Pc, tak to obyčejně odnesla klávesnice, většinou čaj nebo kafé. 

Teď sedím u notebooku, ale stjeně mám klasickou klávesnici.  Měl jsem svůj stůl, své místo. To zabrala manželka s účetnícvím. 

Fotka z obyváku. :-D

Marion říká:

Nitraner, deti, pet a dva roky. Nejde o to aby me nevidely. Ale o to, ze jsem na administrativu kolem ekofarmy dostala nove pc, a nechci aby prisel k uhone

Jiste nejaky acer, ja si preji pracovni koutek v loznici, ale to si jeste pockam. Zatim mam zasivarnu nad stajema, ale tam se muzu zasit kdyz nekdo hlida deti, jinak ne...

Mobil mam s ip68 s tak to neco zvladne, dnes ho nekdo polil cajem a nic...:-)

Nevím, ložnice je ložnice. A tá je ke všemu jen ne na práci. 

Manželka to taky tak nějak vymýšlela, ale byl jsem proti. Raději jsem uvolnil svůj stůl, svoje království. 

nitraner skorem jako u nás, ale už léta máme každý svůj notas, jak se rozbije, tak nový. 

Marion, radím koupit toto https://www.energyshobby.cz/nosnice-gold/ alespon při přepeřování. Hned se jim kondice zlepší. 

Janinko, energys vyrabi pet km od bydliste moji mamky. Zkusim ji to poradit, ja na ne mam pifku, jejich granule zpusobily memu koni problemy...

je taky možné že by je chtělo odčervit

Odpovědět do diskuse

© 2018   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby