Co myslite? Je to tady opusteny a ceka to na zabydleni :)

PS: pridal jsem k diskuzi klicove slovo zvířata, takze se na ni rychle dostanete kliknutim vpravo na sekci Zvířata.

Tady jsou odkazy na mista, kde probiha srocovani a testovani jestli to bude vyhovovat vetsine.

Google+  https://plus.google.com/u/0/communities/110392016381777492027

na google je potreba ucet

Nove diskuzni forum: www.malochov.cz

tady se da zakladat diskuze a odpovidat i bez registrace, pouze je nutne opsat kontrolni kod ( to je ochrana proti spamerum )

Prohlédnuto: 5598 x

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Děkuji. :-) 

A něco ke kafé 

oreb1 říká:

Nitraner, ten husí příběh je jako do večerníčku nebo dětské knížky.

Nic, zrovna nic nepotřebuju. Ale je to řetězová reakce, až budu něco potřebovat, tak mi někdo pomůže, jako i v minulosti mi mnozí pomohli. :)Sušíme převážně hřiby. 

Marion říká:

Janinko, to by bylo bezva, ale co bych vam za to nabidla?

Janinko

Smajloši nejdou vložit tak palec nahoru. :-) 

Na nové kozoovčí forum http://ovceakozy.forumhosting.cz/index.php vložit jdou, vypadá to tam dobře. Jen lidi tam zatím moc nechoděj. Přemýšlím, jak tomu udělat propagaci.  

No, vcelku jednoduché, začnem tam psát. 

Tak já už jsem začala. :)

Já začnu jak budu doma u pc. 

Nitraner, ma to bezva mobilni verzi, taky nejsem u pc a jde to.

Já vím Marion. Dopoledne jsem komunikoval z Mastnáčkem. Ale na psání mám rád pohodlnou klávesnici. Nerád ťukám do mobilu, když můžu psát rychle na klávesnici. 

Jj, mam to stejne, na mobilu delam hrozny preklepy, ale pc nevytahuji pokud jsou v dohledu deti... Asi chapes proc.

Tak to fakt nevím. Nevím jak velké máš děti. A proč Tě u pc nemají vidět. 

U pc sedím od nějakého 1995 roku. A holky vyrůstali u toho že pořád někde něco píšu. Jak byli větší, tak mi to i opravovali. Když mi nadávali za hrubky moc, tak jsem je vyhnal. Jiný nebudu. 

Tá co je u těch houb, mi dělá korektůry pořád, když píšu. Naštěstí už jsem dlouho nic nepsal, krom diskuse na if. :-)

Nezkoušel někdo na ovcích vložit fotku? Nemůžu na to přijít. Děkuji

Odpovědět do diskuse

© 2018   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby