Co myslite? Je to tady opusteny a ceka to na zabydleni :)

PS: pridal jsem k diskuzi klicove slovo zvířata, takze se na ni rychle dostanete kliknutim vpravo na sekci Zvířata.

Tady jsou odkazy na mista, kde probiha srocovani a testovani jestli to bude vyhovovat vetsine.

Google+  https://plus.google.com/u/0/communities/110392016381777492027

na google je potreba ucet

Nove diskuzni forum: www.malochov.cz

tady se da zakladat diskuze a odpovidat i bez registrace, pouze je nutne opsat kontrolni kod ( to je ochrana proti spamerum )

Prohlédnuto: 5619 x

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Napsala jsem profesorovi zprávu i s odkazem, tak snad se sem koukne.

Teda lidi... ja vas vyhlizim cely den na googlu a vy datlujete tady... si na vas asi posvitim :-P 

Google je bezva, ale je v tom chaos, tady to funguje podobne jako na if.

A ja jsem sem zapomela heslo :D to bude sranda.

Taky jsem si musela nechat poslat novy...:-D

Slepičky vlašandy zatím nenesou, moc to nechápu, kohout už některé pojímá, jsou  pěkné  a bude jim šest měsíců. Níkde ani vejce, tedy bílé vejce, hybridky stále nesou každý den. Králíky máme letos vydařené. Nádrž budeme přikupovat zjara, až pan bosorka vybetonuje podklad. Další tisícovku. Děkuji za optání a zájem.

honzapm říká:

Janinko, jak vám nesou slepičky? Máte tedy ty králíky nebo ne? Koupili jste s p. Bosorkou nějaké nové nádrže na vodu?

Zkoušela jsem bosorku aktivovat a kdepak. Jsem zablokovaná navždy. :D

Mam radost, fakt velkou. Zacala mi dovolenaaaa az do pristi nedele huraaaaa :D

Tak to budou sklepy zářit bělostí a budou plné jablek a hrušek. Počasí ti má přát. Tak užívej.

Tedysku, to Ti blahopřeju. Budeš si užívat domácího pracovního klidu nebo máš jiné plány? Já měla 10 dní volna minulý týden a kousek předtím. Nikam jsem nechodila, jen jednou koupit nějaké jídlo, a pracovala jsem soustavně u koz a doma a strašně mě to bavilo, protože jsem nemusela po dvou hodinách práce zase někam odejít. Zaměstnání mě otravuje tím, že mi zabere dvě hodiny denně cestou tam a zpět. A taky ta změna: jsem v přírodě, na zahradě, se zvířaty a za hodinu už jsem městská. To mi leze na nervy. Ale ještě to chvíli vydržím, už nemá cenu to měnit. 

Zitra na komin, v nedeli na cvicak, v pondeli slozit tunu peletek, nekdy v tydnu instalace noveho dvojumyvadla do koupelny. Pak ty sklepy zkulturnit k tomu uklidit zahradu a dvur, vykydat kraliky a zas cast stodoly. V mezicase uklidit v altanu aby se mohlo zas betonovat,... pokud bude beton tak udelat z kamenu okraje jezirka. No a k tomu po trech tydnech umorne prace uklidit barak a kazdy den varit :D tak to je jen strohy plan na dovolenou. :D

Nevadí, rozděl si to do částí, pak to nevypadá tak hrozivě. Představuj si jen tu nejbližší práci, aby Tě to nezavalilo.

Odpovědět do diskuse

© 2018   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby