Co myslite? Je to tady opusteny a ceka to na zabydleni :)

PS: pridal jsem k diskuzi klicove slovo zvířata, takze se na ni rychle dostanete kliknutim vpravo na sekci Zvířata.

Tady jsou odkazy na mista, kde probiha srocovani a testovani jestli to bude vyhovovat vetsine.

Google+  https://plus.google.com/u/0/communities/110392016381777492027

na google je potreba ucet

Nove diskuzni forum: www.malochov.cz

tady se da zakladat diskuze a odpovidat i bez registrace, pouze je nutne opsat kontrolni kod ( to je ochrana proti spamerum )

Prohlédnuto: 5978 x

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Ale to sdileni je tam lepsi nez zde...

Myslim ze bez uctu ne.

bekkky říká:

ale blbost...

Marion, taky jsem zablokovaná, můžete mi zkusit poslat zprávu? Zajímá mně jestli to jde?

Marion říká:

Ale vam sz poslat jde, hhippie ne...

Kostěji, jak jsi mohl tu krávu takhle udržet, ještě k tomu z kopce? Nevypadáš na to. To je ta kámoška nebo jiná?

Kostey říká:

Nikde nemůžu najít můj starer iFauňáckej profilovej obrázek, tak jsem si musel dát jinej :'( 

Tak jsem se sem prokousala a jsem ráda. Celkově, že o tom přemýšlíte a ták. Že mastnacek myslí na to, aby se na platformu dostali i ti, kteří teď právě hledají radu. To je myslím dost důležité, on ten spád na iFauně byl i tím, že se tam občas objevilo nějaké téma od neznámého člověka a my jsme o něm diskutovali. My si taky potřebujeme popovídat, ale ta témata se potom tak lehce nevyčerpají. U mě se iFauna naprosto odepsala, nepředpokládám, že bych se tam někdy vrátila.  

Arus, odeslat to jde.

Koukla jsem na if a mám odblokovanou soukromou zprávu.

Já mám bosorku zablokovanou dočista na všechno, ale stejně se mi na ifaunu nechce nic psát. Jsem z toho furt přešlá. Přemejšlim.

Já mám bosorku zablokovanou dočista na všechno, ale stejně se mi na ifaunu nechce nic psát. Jsem z toho furt přešlá. Přemejšlim.

Janinko, taky tam nebudu psát. Občas tam nakouknu, jestli tam není profesor.

bosorka říká:

Taky tam koukám, profesor tam nejni, mohla bych psát z JanaKostelec, ale nějak nevím co a s kým. 

Taková jsem bezradná. 

Co si budeme povidat kdyz si prohlidnete temata x tejdnu, mesicu zpatky...nikdo novej se moc neptal. Mozna by i to novy forum bylo v podstate na nic. Vetsina problemu se resila a vyresila stokrat, jen chtit hledat. Prefosor zije, vypada to ze ceka az ho odblokujou a voni mu tam zas nejaky zensky prilezou :))) Ja zustanu na permawebu, obcas se podivam jestli nekdo neco dava na gugl+

Nekdo tady psal ze prisel o odkazy na knizky, kdyz tak se pripomente, poslu znova.

bosorka říká:

Taky tam koukám, profesor tam nejni, mohla bych psát z JanaKostelec, ale nějak nevím co a s kým. 

Taková jsem bezradná. 

Odpovědět do diskuse

© 2019   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby