Co myslite? Je to tady opusteny a ceka to na zabydleni :)

PS: pridal jsem k diskuzi klicove slovo zvířata, takze se na ni rychle dostanete kliknutim vpravo na sekci Zvířata.

Tady jsou odkazy na mista, kde probiha srocovani a testovani jestli to bude vyhovovat vetsine.

Google+  https://plus.google.com/u/0/communities/110392016381777492027

na google je potreba ucet

Nove diskuzni forum: www.malochov.cz

tady se da zakladat diskuze a odpovidat i bez registrace, pouze je nutne opsat kontrolni kod ( to je ochrana proti spamerum )

Prohlédnuto: 5923 x

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

A co google? 

Dneska jsme mezi kontrolama kominu zastavili na vesnici u obchodu. Kdyz jsme svacili tak k nam do auta nastoupila naprosto hladova kocka. Uz jsem myslela ze pojede s nama domu. Protoze odmjtala vystoupit. Dostala pulku uzenyho syra a pulku zverinove klobasy. Uplne hltala jak byla hladova chudera. 

Do uvodniho prispevku jsem dal odkaz na anketu ohledne novyho utociste ( pripadne i staryho ).

At to dopadne jakkoli, mist kam jit popovidat mame dost .)

Ano, vymazali mi kus příspěvku, kde jsem si na celou situaci postěžovala..kdo stihl přečíst, ví...když jsem to zjistila, byla jsem naštvaná..jenže mi záhy přišla odpověď od admina, kde mi vysvětlil své počínání..že už kritiky bylo tolik, že už jsopu z toho úplně vyřízení a že jsou sami zklamáni z postoje lidí, že takové peklo nečekali, že se opravdu snaží..a že část příspěvku mi vymazali proto, že už chtějí ukončit veškeré diskuze o ,,zlé a špatné,, Ifauně. Že chtějí, aby se opět diskutovalo o zvířatech a ne o jejich práci..že se opravdu snaží...tak jsem se nad tím prostě zamyslela, a na jednu stranu je chápu..bylo to opravdu hodně negace a dost lidí jim to dávalo sežrat..já byla mezi nimi..takže jsem jim napsala, že to tedy na jednu stranu chápu, ale že chci, aby nepolevovali v práci a snažili se Ifaunu dostat na takovou úroveň, na které byla před tím..znovu mi odpověděli, vše ve slušnosti..takže já jsem se s tím nějak srovnala, i když mě to zezačátku fakt naštvalo...

každopádně bez Vás všech Ifauna ztratila kouzlo, takže se tu stejně budeme všichni scházet asi..jen je to tu takové..takové..já nevím..není to ono, takže pokud je někdo šikovný, třeba na tvorbu webovek( a to vím, že je zrovna HHippie-jen zjistit, kde je..myslím, že mi psala něco o webu chovame.cz nebo tak něco), tak co kdyby jsme nějak společnými silami založili svoje webovky, svoje diskuzní fórum?

arus říká:

Canko, vám přece vymazali kus vašeho včerejšího příspěvku a vy jste celkem v klidu. Vám to nevadí? Nebo vám poskytli amini vysvětlení? Zajíma mě to z tohoho důvodu, že když začali omluvou u profesora, jestli pokračují a své zásahy nějak okomentují? 

Canko, na tomhle uz pracuje mastnacek a hhippie psala i sem, podle me jen nema cas.

Canka: admini si za to muzou sami a i kdyz jsem programator a znam ten tlak, tak to pohnojili smazanim stavky. Pak se to teprve strhlo. Do ty doby to byly spis jen povzdechy a narky. Na forku pracuju, pred chvilej jsem tam nasazel novy kategorie. Odkaz je na zacatku.

Jen tak mezi řečí, když bych dělal v prací jak admin na IF, tak bych asi byl nezaměstnán. 

A na novém foru fungují i smajloši a soukromé zprávy.

Gratuluju Profesorovi v komunálních volbách k vítězství jejich strany a k jeho 3. místu na kandidátce! :) Škoda že si to tu asi nepřečte :)

A na novém foru fungují i smajloši a soukromé zprávy.

Já to vím dobře, že si za to můžou sami, já jen spíš čekám, jestli se chytnou za rypák a něco s tím udělají a omluví se...sami uvidí, že všichni jsme odešli, a diskuze budou na mrtvém bodě..tedy co se týče ovcí a koz..na nový fórum jdu hned kouknout..tady je to fajn, ale určitá přehlednost ifauny tu chybí

mastnacek říká:

Canka: admini si za to muzou sami a i kdyz jsem programator a znam ten tlak, tak to pohnojili smazanim stavky. Pak se to teprve strhlo. Do ty doby to byly spis jen povzdechy a narky. Na forku pracuju, pred chvilej jsem tam nasazel novy kategorie. Odkaz je na zacatku.

Ano, hhippie mi taky chybí, psali jsme si vždycky sálodlouhé romány a teď kulový:-( Asi má nějaké své problémy a nemá zatím čas..nebo něco chystá:-D Jdu kouknout na to nové fórum

Marion říká:

Canko, na tomhle uz pracuje mastnacek a hhippie psala i sem, podle me jen nema cas.

Odpovědět do diskuse

© 2019   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby