Co myslite? Je to tady opusteny a ceka to na zabydleni :)

PS: pridal jsem k diskuzi klicove slovo zvířata, takze se na ni rychle dostanete kliknutim vpravo na sekci Zvířata.

Tady jsou odkazy na mista, kde probiha srocovani a testovani jestli to bude vyhovovat vetsine.

Google+  https://plus.google.com/u/0/communities/110392016381777492027

na google je potreba ucet

Nove diskuzni forum: www.malochov.cz

tady se da zakladat diskuze a odpovidat i bez registrace, pouze je nutne opsat kontrolni kod ( to je ochrana proti spamerum )

Prohlédnuto: 5619 x

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

:-)

už zase jo, jdu se snažit založit nový email na google+ a zjistím co je to Chrome

Nazdar brouci! :D

Mi trvalo, než jsem se prokousala všemi 11 stranami :D

Jinak...už x dní mi nešly soukromé zprávy a moje příspěvky byly mazány. Dnes jsem chtěla něco od plic naposled napsat adminům, než bych se deaktivovala. Ale ani se to neodeslalo. Škoda, ulevila bych si. Kreténi! Jsem tak vytočená na ně, že úplně mám taky chuť to řešit. Na druhou stranu...dle vysvětlení, co psali Arus, pokud to berou takhle - bez nadhledu, což je legitimní - tak svým způsobem mají pravdu. Je sice na hlavu postavené a dětinské jejich chování, ale ...prý nás blokovali, protože jsme nediskutovali o chovatelství, ale o tom, jak uděláme puč na iFauně a kam odejdeme ke konkurenci... viz vlákno "Co vám dnes udělalo radost"....

Je mi jasné, že na pár uživatelích ze sekce Ovce kozy, to nestojí a nepadá. Bohužel. A co mě tedy štve nejvíc, že jsme tam museli nechat mnoho dobrých a cenných rad, bez kterých by ten jejich web v téhle sekci byl hodně prázdný... :( ale co už. Snad poslouží alespoň někomu dobrému, kdo přijde po nás... ale štve mě to. Měla jsem to tam do redesignu ráda...

Chudák Přezdívka. Mi psala, ale už jsem si to nemohla přečíst. Nevím ani, komu jsem psala, kde nás najde... myslím ale, že jsem udávala to chovame.cz, tak tam zkusím občas nakouknout a převelet je sem.. :)

Hele, asi už jsem úplně vyschízovaná, ale ... na chovame.cz jsem nenašla vlákno, které jsme původně zakládali, abychom se tam sešli místo iFauny...??? Tak to je úplně finito pro lidi, kterým jsem ještě stačila napsat, že bychom se mohli sejít tam (jaký byl prvotní plán) ... to už se nesejdeme nikdy... :'-(

Klid ;) na chovame.cz to smazali. Ted jsme jak prvni krestani, uz chybi jen profesor :))) je gugl+ skupina, je permaweb a je moznost naklikat si vlastni forum a zaplatit domenu a hosting. Zadna veda. A kdyz se neomezime jen na ovce a kozy, tak to muze byt konkurence pro faunu. To ale neni zamer , coz hlupak z ifauny nepochopil. Prezdivce muzu napsat sms.

Proc to na chovame.cz smazli?

To by mě taky zajímalo...?? Leda by to vlastnil ten samý majitel...?? :( Vždyť tam jsme vůbec nic špatného nepsali, ne? Naopak jsme se domlouvali, že bychom to tam využívali, tedy by měli rázem třeba až 10 nových aktivních uživatelů... a to znamená víc peněz z reklam, lepší umístění na žebříčku ve vyhledávačích, atd atd... nechápu??? :(

Jako, Járo, neříkej mi, že si vážně někdo může myslet, že kvůli pár dnem špatně fungujícího oblíbeného webu by někdo měl chuť investovat spoustu času do programování a rozjíždění nějaké svojí platformy?? To jsme snad fakt v jinym světě, ne??

Blbý je, že lidi, kterým jsem to stihla napsat, nás tedy tak jako tak nedohledají, protože netuší, kde se nacházíme...? :( Ale třeba hledat nebudou potřebovat a zůstanou... co už...

Mám kontakt jen na Kubu, Profesora, Martina R. - ale ten moc často nechodil tak jako tak... a Mastňáčka. Víc ani ťuk :'-( Jo a Bodlinku.

Zdravím lidičky, tady friska. Moc jsem na ifauně nepřispívala, spíš jen čerpala a relaxovala. Teď už mě nebaví ji ani číst. Zkusila jsem poslat SZ moonice, přezdívce, lilo, bodlince, pajce, ovcezkopce a cance s odkazem na diskuzi na googlu. Chtěla jsem napsat tenhle příspěvek tam, ale když se chci připojit nebo přihlásit, tak mi vybíhá dotaz zda chci stránku opustit nebo na ní zůstat. Musím zkusit vykoumat kde je chyba, nejsem moc technický typ.

Jsem zvědavá, jestli mě taky na ifauně zablokují. Na tyhle stránky mě sami upozornili ve své reakci, kde defakto píšou, že sledují i tuto diskuzi. Cituji: Dobrý den,

důvody, proč byla témata týkající se nové iFauny vymazána, jsme vysvětlovali v dopise uživatelům: https://www.ifauna.cz/novy-web. Všechny nahlášené problémy se stále dokola opakovaly a naši programátoři už opravdu rychleji pracovat nemohou. Kódují minimálně 10 hodin denně. Pro uklidnění situace jsme i ke všem úkolům připsali pevné termíny, aby každý věděl, co bude kdy hotovo. Šlo nám o to, aby se namísto osočování a útoků na redakci, znovu začalo diskutovat o chovatelství. Nešlo nám o to, abychom odradili uživatele iFauny, pouze jsme nechtěli, aby se dál šířila negace z posledních dnů. Bohužel v jediné sekci "Ovce, kozy" nebylo toto pochopeno a přijato.

Pokud chcete na iFauně slušně diskutovat o chovatelství, uživatelské profily vám odblokujeme. Pokud však chcete iFauně jen škodit (vyzývat ke stávce, doporučovat adblock, útočit na redakci a administrátory, přetahovat uživatele iFauny na jiná diskusní fóra, nepravdivě obviňovat redakci ze zakládání falešných účtů atd.) jako to děláte v posledních dnech a týdnech, tak vám účty odblokovat nemůžeme.

Obsah vašich soukromých zpráv samozřejmě nevidíme, text zprávy i přístupová hesla jsou hashovaná. Na základě diskuze na Perma Webu (na který jste neustále odkazovali) jsme došli k přesvědčení, že SZ chcete využít k poškozování iFauny, proto jsme některým uživatelům dočasně omezili funkce u jejich uživatelských účtů.

Děkujeme Vám za pochopení.

Redakce webu iFauna.cz Konec citace.

Nepochopím. Zítra tam zkusím napsat příspěvek s odkazem na novou komunitu pokud nebudu taky bloklá. Nebo můžu zkusit kontaktovat další uživatele když dáte další tyty. Nerada bych zatáhla nějakého narušitele. Díky.

Jinak hippie už je taky deaktivovaná.

Než jsem to tu nacvakala, tak koukám, že hhippie už je tu.

Editace je bezva

Ahoj Frisko. Jj, já tam sice ještě měla profil a dávala jim šanci, ale zazdili mě taky, tak jsem se na to taky vykašlala. Tak to je prima, že jsi nás přes jejich nápovědu (jsou fakt hloupí, jak daleko vidí!! :D) našla! Snad se podaří někde zakotvit a vytvořit alespoň trochu podobné prostředí, ve kterém se zase budeme rádi scházet! ;)

Tak micham povidla a s udivem to ctu. Snad nam to nesmaznou i tady.

Ahoj lidi mám tam ještě jeden starý profil, bosorku mám bloklou, pokud chcete, abych někomu napsala, písněte mi komu, pošlu mu zprávu. Byla jsem ted dva dny v práci v Práglu, jen na novém mobilu a tedy utrpení to bylo, nikde jsem nic nemohla pořádně přečíst, nevěděla co je nového, jen profesorovo a jiných stálé volání po zpětvrácení zpráv jsem četla, i mastnáčka chtěl zpátky. :D

Konečně jsem doma, tak si to tu všechno přečtu. Taky jsem měla narozeniny ve středu, synátoři mi udělali radost, dostala jsem kytici, houbovou tašku, přehoz na postele, aeropress, studentské pečeti a nejvíc radosti mi nadělali, že jsme společně strávili pěkný pozdní večer. Jo jo, nejen ovce, ale i děti se vyplatěj.

Odpovědět do diskuse

© 2018   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby