Všechny diskuse s popiskem zvířata (40)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Koupě indického běžce

Ahoj, chtěl bych koupit indického běžce, a to asi tak jednoho kačera a 2 samice. Jsem od Ostravy, takže hledám prodejce nejlépe z okolí, al…

Zahájil(a) Ondřej Bártek

39 9. 24, 2011
Odpověď od RADIM BUFFALO TOBIAS

Nabízím indické běžce

Loni se mi na těchto stránkách ozvalo několik zájemců o indické běžce. První kachňata jsou na světě, kdo má zájem může se mi ozvat na e-mai…

Zahájil(a) Ilona Stěhulová

9 8. 21, 2011
Odpověď od Maruska Jecmenova

Králíci

Obsah přenesen z diskuzní nástěnky: Komentář přidal(a) RADIM BUFFALO TOBIAS dne 14.Září.2010 v 10:27 OGAŘI + CÉRKY. JE MEZI ČTENÁŘI NĚJAK…

Zahájil(a) PermaWeb

12 8. 4, 2011
Odpověď od hanshagen

Kohoutci Vlaška

prodám nebo vyměním 3 kohoutky Vlaška( i samostatně),3 měsíce staré.nabídněte.

Zahájil(a) hanshagen

0 7. 23, 2011

Zmizeni ovci

Pěkné dopoledne,   nechci ani moc diskutovat jako si postezovat, vcera mi normalne behem dopoledne za bileho dne, ukradli tri beranky, co j…

Zahájil(a) Nikola Zvonařová

11 7. 11, 2011

Rady s opeřenci

Potřebuju poradit s plemenem slepic.... Budu zakládat vlastní stádo slepic a potřeboval bych nějaké nenáročné, zmasilé, snášivé a samorozmn…

Zahájil(a) jarda bon jovi

6 6. 30, 2011

Prodám - vyměním selátka zakrslého gottingenského prasátka.

tak teda 19.6. se márinka ráno v cca 10 hodin oprasila a měla 10 selátek...když jsem přišel z ostravských fauna trhů, tak lezlo zrovna 6 v…

Zahájil(a) RADIM BUFFALO TOBIAS

0 6. 30, 2011

Bůrská koza

Už nějaký pátek se sažím pořídit Bůrskou kozu. Nemáte někdo možnost ji sehnat, nebo alespoň kontakt na nějakého chovatele. Děkuji.

Zahájil(a) Vítek Preisler

2 6. 30, 2011

Zmijí bude hodně, mohou se objevit na ulicích i v domech!

http://www.novinky.cz/domaci/231827-zmiji-bude-hodne-mohou-se-objevit-na-ulicich-i-v-domech.html

Zahájil(a) Andrey Solomin

10 5. 2, 2011
Odpověď od Martin Gross

Divoká zvířata v zahradě vítaná i nevítaná

Máte zkušenosti s tím, jak nalákat do zahrady zpěvné ptactvo, ježky, luční kobylky, světlušky, sovy, netopýry, slepýše, užovky, ještěrky, č…

Zahájil(a) PermaWeb

28 2. 2, 2011
Odpověď od Eltariel

© 2019   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby