Všechny diskuse s popiskem zelenina (17)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Topinambury, divoké brambory

Nemohl by prosim nekdo z blizka (polabi) postradat par topinamburu? Jinak nejsem moc priznivec brambor ale existuje neco jako brambora ale…

Zahájil(a) Ivan Žučenko

237 5. 5, 2015
Odpověď od Hanka Kunzfeldová

Pestovani zeleniny nad 600 m.n.m.

Haloo, má nekdo zkusenosti s vypestovaním zeleniny v teto nadm.vysce-konkretne Jizerske hory, me zkusenosti jsou takove ze se mi misto rajc…

Zahájil(a) Kateřina Krausová

43 2. 23, 2015
Odpověď od jarda bon jovi

Skladování potravin

zkusmo se snažím otevřít téma o skladování, jde mi o:  1) sortiment potravinářských plodin, tj. jaké všechny se dají  skladovat a jaké jsou…

Zahájil(a) Ivan Permawebovič

19 6. 14, 2014
Odpověď od Lépe žít

Moříte nebo nemoříte česnek?

Je tady někdo, komu prosperuje česnek bez moření (Sulkou, apod.)? Mám sadbu od pana Kozáka, ten doporučuje mořit, zatím jsem našla jednu je…

Zahájil(a) Jana P.

7 5. 30, 2014
Odpověď od Peter Oríšek

Pěstování brambor v posekané trávě

Ogaři + cérky...Má někdo praktické zkušenosti s pěstováním brambor v posekané trávě...??? Letos mám možnost hodně vleček posekané trávy ze…

Zahájil(a) RADIM BUFFALO TOBIAS

105 4. 28, 2014
Odpověď od Veronika Rosová

Polykultura

Jaké máte zkušenosti a co zelenina? Jaké skladby se vám osvědčily? Budu rád i za fotky. Co sejete a co dosazujete předpěstované? Když každý…

Zahájil(a) Marek Hrdina

18 2. 27, 2014
Odpověď od Magda Kopecká

Odolné a horské odrůdy ovoce a zeleniny

Uloženo uživatelem Blanka Daňhová 11.Březen.2010 v 22:53   představovala bych si tady diskuzi na mnoho témat- od toho, kde odolne, mrazuvzd…

Zahájil(a) PermaWeb

57 11. 29, 2013
Odpověď od jarda bon jovi

Okna na pařeniště

Vážení přátelé, nedávno jsem zde umístil svoji poptávku po kartonech, tak přidám ještě jednu. Kdybyste vyhazovali stará okna, nebo o někom…

Zahájil(a) Pavel Chodil

2 2. 21, 2013
Odpověď od michaela opočenská

Celoroční pěstování salátů

Pěstujete někdo celoročně saláty? Popř. jak. Já sem na internetu narazil na pár možností:   Líbí se mi(asi nejvíc možnost použití geodesic…

Zahájil(a) Michal Štefek

10 1. 26, 2013
Odpověď od Simona Karolik

Mulčování česneku

Prosím, nemá někdo zkušenost s mulčováním česneku? Běžně se česnek při pěstování okopává a půda se provzdušňuje. Má prý rád vzduch a menší…

Zahájil(a) Romana

22 8. 14, 2012
Odpověď od RADIM BUFFALO TOBIAS

© 2017   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby