Všechny diskuse s popiskem voda (13)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Nabídka vytvoření KeyLine designu - zdarma!

V rámci experimentálního programu nabízím vytvoření Keyline designu zdarma za těchto podmínek: 1) zájemce vlastní vhodný pozemek pro realiz…

Zahájil(a) QNX

28 6.8.
Odpověď od QNX

Bazén vs. koupací jezírko

Pro kamarádku navrhuji zahradu a chtěla bych jí nabídnout jako alternativu ke klasickému bazénu koupací jezírko. Potřebovala bych od někoho…

Zahájil(a) Romana SM

56 30.3.
Odpověď od pavlína javůrková

Voda - ve světě ale i u nás na JM začíná být velký problém s pitnou vodou - je permakultura záchranou?

Nedostatek vody začíná být velkým problémem viz http://zpravy.idnes.cz/nasa-podzemni-voda-zvodne-vycerpane-zasoby-vody-fu7-/zahranicni.aspx

Zahájil(a) Anastázie

215 9. 13, 2015
Odpověď od Martin Horňák

Jezírko bez fólie

Rádi bychom teď na jaře vytvořili jezírko bez fólie. Na zahradě máme vlhké místo, kam se stahuje povrchová voda a dříve tam býval rybníček…

Zahájil(a) PermaWeb

113 6. 27, 2015
Odpověď od Roman

Studna na orné půdě

Řešil jste někdo vrtání studny v extravilánu obce na orné půdě? Předpokládám, že budu muset nechat dělat hydrogeologický posudek a žádat o…

Zahájil(a) Vlasta

10 1. 24, 2015
Odpověď od Hlad

Meliorace

Mám problém. Podle hydrologických map by pozemek v e svahu nad mým měl být meliorovaný. Vývod melioračních trubek jsem našel. Podle mě tuto…

Zahájil(a) Martin Gross

25 6. 25, 2014
Odpověď od QNX

Kčov

haló, máte někdo zkušenost s realizací kořenovky na pozemku?

Zahájil(a) Mikuláš Treml

63 4. 30, 2013
Odpověď od Petr Sob

Zavlažování do pohřbené hliněné nádoby

Tato šetrná metoda zavlažování se prý používá více jak 2000 let! a velmi mě už dříve zaujala. Na netu se taková nádoba prodává jestli jsem…

Zahájil(a) Andrey Solomin

33 5. 4, 2012
Odpověď od Mário M

Voda - Literatura a zdroje

Obsah přenesen z diskuzní nástěnky:   Komentář přidal(a) vlasta hábová dne 26.Březen.2010 v 11:44 užitečná publikace ke stažení http://eko…

Zahájil(a) PermaWeb

2 1. 14, 2012
Odpověď od Cyril Prosecký

Voda

Ahoj Všichni. Jsem tu nová. Teprve jsme s manželem koupili starší dům a pronajali jsme si 5000 m. Náš dům totiž nemá vůbec žádný pozemek. T…

Zahájil(a) Jindra Hanoldová

4 8. 26, 2011
Odpověď od Jindra Hanoldová

© 2017   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby