Všechny diskuse s popiskem včely (14)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Nabízím pozemek pro permakulturní bydlení 0,41 hektaru

Prodám dvě parcely v k.ú. Konětopy u Pnětluk. Trvalý travní porost (dnes starý švestkovo lískový sad) 2085m2 a orná půda 2005m2 (dnes využí…

Zahájil(a) Aleix

0 18.1.

Včelaření

Uloženo uživatelem Renata Krmelová 24.Srpen.2010 v 14:01   Pokud bych chtěla od jara včelařit, poraďte prosím, s čím po nastudování teorie…

Zahájil(a) PermaWeb

30 11. 25, 2017
Odpověď od jenda kaja

Včely léčení

Pro přehlednost zakládám ještě tuto diskuzi. Zajímalo by mě jak léčíte, jestli klasicky nebo alternativně :-) třeba jen kyselinou mravenčí…

Zahájil(a) Romana SM

30 2. 26, 2017
Odpověď od bela01

Včely na divoko

Obsah přenesen z diskuzní nástěnky:   .... Komentář přidal(a) Slavek Krčmář dne 8.Prosinec.2010 v 17:32 Nejsou to úly ale košnice. V minul…

Zahájil(a) PermaWeb

9 2. 14, 2017
Odpověď od LordBee

Včely, Čmeláci,.. Včelí voda

Uloženo uživatelem RADIM BUFFALO TOBIAS 21.Březen.2010 v 11:57   ZABYVA SE NEKDO EKOCHOVEM VCEL, CMELAKU, .....???

Zahájil(a) PermaWeb

14 11. 23, 2015
Odpověď od renttip

Včely - krmení

Pěkné dopoledne,   ráda bych se zeptala jaké krmítko používáte k dokrmování včel. A také kolik cukru dáváte zhruba týdně... mám takový neji…

Zahájil(a) Nikola Zvonařová

19 3. 30, 2013
Odpověď od Hlad

Klub Šance pro včely

"KLUB ŠANCE PRO VČELY Motto: Můžeme, protože chceme. Vážení přátelé,Již dlouho nosím v hlavě založit něco jako kroužek alternativního vče…

Zahájil(a) Romana SM

10 9. 21, 2012
Odpověď od LordBee

Včely a volná stavba

Ahoj včelaři. Mám dotaz, jaké máte zkušenosti s volnou stavbou v rámečcích? V knize Včelaříme jednoduše Dr. Gerharda Liebiga jsem se dočetl…

Zahájil(a) Tomáš Svoboda

24 5. 9, 2012
Odpověď od Honza a Lenka Pospíšilovi

Ztluštělé (široké) plástové rámky

Včelaři, máte někdo zkušenosti s širokými plástovými rámky v rozestupu 44 mm v medníkových nástavcích? Některé z předností: - není potřeba…

Zahájil(a) Tomáš Svoboda

9 2. 6, 2012
Odpověď od Jakub Kratochvíl

Košnice

Obsah přenesen z diskuzní nástěnky:   Komentář přidal(a) Bohůdík Vyliztalalir Balalajkin dne 8.Prosinec.2010 v 16:32   ví někdo co jsou t…

Zahájil(a) PermaWeb

2 2. 5, 2012
Odpověď od Jakub Kratochvíl

© 2018   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby