Všechny diskuse s popiskem včely (13)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Včelaření

Uloženo uživatelem Renata Krmelová 24.Srpen.2010 v 14:01   Pokud bych chtěla od jara včelařit, poraďte prosím, s čím po nastudování teorie…

Zahájil(a) PermaWeb

30 25.11.
Odpověď od jenda kaja

Včely léčení

Pro přehlednost zakládám ještě tuto diskuzi. Zajímalo by mě jak léčíte, jestli klasicky nebo alternativně :-) třeba jen kyselinou mravenčí…

Zahájil(a) Romana SM

30 26.2.
Odpověď od bela01

Včely na divoko

Obsah přenesen z diskuzní nástěnky:   .... Komentář přidal(a) Slavek Krčmář dne 8.Prosinec.2010 v 17:32 Nejsou to úly ale košnice. V minul…

Zahájil(a) PermaWeb

9 14.2.
Odpověď od LordBee

Včely, Čmeláci,.. Včelí voda

Uloženo uživatelem RADIM BUFFALO TOBIAS 21.Březen.2010 v 11:57   ZABYVA SE NEKDO EKOCHOVEM VCEL, CMELAKU, .....???

Zahájil(a) PermaWeb

14 11. 23, 2015
Odpověď od renttip

Včely - krmení

Pěkné dopoledne,   ráda bych se zeptala jaké krmítko používáte k dokrmování včel. A také kolik cukru dáváte zhruba týdně... mám takový neji…

Zahájil(a) Nikola Zvonařová

19 3. 30, 2013
Odpověď od Hlad

Klub Šance pro včely

"KLUB ŠANCE PRO VČELY Motto: Můžeme, protože chceme. Vážení přátelé,Již dlouho nosím v hlavě založit něco jako kroužek alternativního vče…

Zahájil(a) Romana SM

13 9. 21, 2012
Odpověď od Pavel Chodil

Včely a volná stavba

Ahoj včelaři. Mám dotaz, jaké máte zkušenosti s volnou stavbou v rámečcích? V knize Včelaříme jednoduše Dr. Gerharda Liebiga jsem se dočetl…

Zahájil(a) Tomáš Svoboda

24 5. 9, 2012
Odpověď od Honza a Lenka Pospíšilovi

Ztluštělé (široké) plástové rámky

Včelaři, máte někdo zkušenosti s širokými plástovými rámky v rozestupu 44 mm v medníkových nástavcích? Některé z předností: - není potřeba…

Zahájil(a) Tomáš Svoboda

9 2. 6, 2012
Odpověď od Jakub Kratochvíl

Košnice

Obsah přenesen z diskuzní nástěnky:   Komentář přidal(a) Bohůdík Vyliztalalir Balalajkin dne 8.Prosinec.2010 v 16:32   ví někdo co jsou t…

Zahájil(a) PermaWeb

2 2. 5, 2012
Odpověď od Jakub Kratochvíl

Včelaření v klátech

Zdravím všechny, nemáte někdo zkušenosti s včelařením v klátech, případně návod jak takový klát vyrobit?

Zahájil(a) Bohouš Obst

3 1. 23, 2012
Odpověď od Bohouš Obst

© 2017   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby