Všechny diskuse s popiskem stromy (25)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Kmen Jabloň

Ahoj.Na jar som zotal staru jabloň.podlozil som ju aby nepohnila.Vedel by mi niekto poradit kedy by som ju mal dat na pilu narezat?  

Zahájil(a) Peter Pašš

34 8.4.
Odpověď od Martina White

Staré stromy a letní lehké prořezání?

Všechny zdravím:) Mám na "nové" zahradě několik starých stromů a pocit, že by lehce potřebovaly v létě prořezat, aby se jim odlehčilo. + oř…

Zahájil(a) Milena Haltuchová

8 8. 5, 2016
Odpověď od Milena Haltuchová

Nákup keřů a stromků

Podělte se... kde nakupujete ovocné keře a stromky? Se kterými ov. školkami jste spokojeni? Co kde mají zajímavého? Blíží se nám jaro a ted…

Zahájil(a) Veronika

39 7. 4, 2016
Odpověď od Ivan Permawebovič

Co je to za strom?

Ahoj permakulturnici, nasla jsem v Brne strom, určitě je z čeledi bobovitých, ale netuším jaký přesně. Listy jsem bohužel nevyfotila, mám j…

Zahájil(a) Silva H.

13 10. 21, 2015
Odpověď od Renata Cawan

Voda - ve světě ale i u nás na JM začíná být velký problém s pitnou vodou - je permakultura záchranou?

Nedostatek vody začíná být velkým problémem viz http://zpravy.idnes.cz/nasa-podzemni-voda-zvodne-vycerpane-zasoby-vody-fu7-/zahranicni.aspx

Zahájil(a) Anastázie

215 9. 13, 2015
Odpověď od Martin Horňák

Moruše

Obsah přenesen z diskuzní nástěnky:   Komentář přidal(a) Magda Kalová dne 21.Duben.2010 v 8:08 Zaujala mě myšlenka pěstování morušovníku.…

Zahájil(a) PermaWeb

13 2. 9, 2015
Odpověď od Věra Siváková

Rozhoduji se jestli shodit velký smrk nebo ne-poraďte

Zdravím všechny a přeji hned zkraje vše krásné v novém roce. Řeším určitý vnitřní problém. Máme na malém pozemku u chaty, kde převážně žije…

Zahájil(a) Lenka Žaláková

21 1. 21, 2015
Odpověď od Simona Karolik

Srnci a výsadba stromků

Máte někdo nápad, jak odradit snce, aby si neotloukal lýčí z paroží o kmínky čerstvě zasazených stromků? Rád bych před květnem krom obalová…

Zahájil(a) Martin Gross

46 11. 2, 2014
Odpověď od Martin Horňák

Rychle rostoucí stromy

Zdravím příznivce permakultury :-). Prosím ozvěte se mi , pokud máte zkušenosti s rychle rostoucími stromy a typem kde nakoupit kvalitní dr…

Zahájil(a) Coudzejna

24 6. 16, 2014
Odpověď od RADIM BUFFALO TOBIAS

Původního tady není vlastně nic

Zajímavý rozhovor s botanikem Václavem Větvičkou. Původního tady není vlastně nic

Zahájil(a) ladatka

1 3. 18, 2014
Odpověď od jarda bon jovi

© 2018   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby