Všechny diskuse s popiskem stromy (25)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Staré stromy a letní lehké prořezání?

Všechny zdravím:) Mám na "nové" zahradě několik starých stromů a pocit, že by lehce potřebovaly v létě prořezat, aby se jim odlehčilo. + oř…

Zahájil(a) Milena Haltuchová

8 8. 5, 2016
Odpověď od Milena Haltuchová

Nákup keřů a stromků

Podělte se... kde nakupujete ovocné keře a stromky? Se kterými ov. školkami jste spokojeni? Co kde mají zajímavého? Blíží se nám jaro a ted…

Zahájil(a) Veronika

39 7. 4, 2016
Odpověď od Ivan Permawebovič

Co je to za strom?

Ahoj permakulturnici, nasla jsem v Brne strom, určitě je z čeledi bobovitých, ale netuším jaký přesně. Listy jsem bohužel nevyfotila, mám j…

Zahájil(a) Silva H.

13 10. 21, 2015
Odpověď od Renata Cawan

Voda - ve světě ale i u nás na JM začíná být velký problém s pitnou vodou - je permakultura záchranou?

Nedostatek vody začíná být velkým problémem viz http://zpravy.idnes.cz/nasa-podzemni-voda-zvodne-vycerpane-zasoby-vody-fu7-/zahranicni.aspx

Zahájil(a) Anastázie

215 9. 13, 2015
Odpověď od Martin Horňák

Moruše

Obsah přenesen z diskuzní nástěnky:   Komentář přidal(a) Magda Kalová dne 21.Duben.2010 v 8:08 Zaujala mě myšlenka pěstování morušovníku.…

Zahájil(a) PermaWeb

13 2. 9, 2015
Odpověď od Věra Siváková

Rozhoduji se jestli shodit velký smrk nebo ne-poraďte

Zdravím všechny a přeji hned zkraje vše krásné v novém roce. Řeším určitý vnitřní problém. Máme na malém pozemku u chaty, kde převážně žije…

Zahájil(a) Lenka Žaláková

21 1. 21, 2015
Odpověď od Simona Karolik

Srnci a výsadba stromků

Máte někdo nápad, jak odradit snce, aby si neotloukal lýčí z paroží o kmínky čerstvě zasazených stromků? Rád bych před květnem krom obalová…

Zahájil(a) Martin Gross

46 11. 2, 2014
Odpověď od Martin Horňák

Rychle rostoucí stromy

Zdravím příznivce permakultury :-). Prosím ozvěte se mi , pokud máte zkušenosti s rychle rostoucími stromy a typem kde nakoupit kvalitní dr…

Zahájil(a) Coudzejna

24 6. 16, 2014
Odpověď od RADIM BUFFALO TOBIAS

Původního tady není vlastně nic

Zajímavý rozhovor s botanikem Václavem Větvičkou. Původního tady není vlastně nic

Zahájil(a) ladatka

1 3. 18, 2014
Odpověď od jarda bon jovi

Smrky jako živý plot?

Dobrý den, obstarala jsem si pozemek o rozloze 1500m2..1 část plotu byla vysázena smrky bývalím majitelem.Mám s tím problémy,stromky jsou p…

Zahájil(a) Iveta Meinlschmidtová

35 9. 9, 2013
Odpověď od Ivan Permawebovič

© 2017   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby