Všechny diskuse s popiskem strava (24)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Vytrvalá pšenice

chtěla bych se prosím zeptat jestli nemá někdo informace o vytrvalé všenici PSR 3628. Zajímalo by mne také jestli se dá tato pšenice použít…

Zahájil(a) Alča

29 11. 20, 2016
Odpověď od Marian Milan

Odčervení lidí

Máte někdo zdejší praktickou zkušenost s "odčervením" lidí? Narazil jsem na toto v podstatě pouze na ParaProtex, jenž pár lidí v mém okol…

Zahájil(a) Martin Horňák

14 8. 7, 2016
Odpověď od tomáš hanák

Sléz kučeravý

Chtěl bych pozornost účastníků fóra obrátit na zajímavou rostlinu -  sléz kučeravý.Nedávno jsem   zásluhou již bohužel zemřelého souseda ob…

Zahájil(a) Pavel K.

0 7. 21, 2016

Pěstování hub na zahradě

Zdravíčko, chtěl bych toho téma věnovat pěstování hub . Resp. zajímá mě jaký má kdo zkušenosti s pěstováním hub ...naočkovávání pařezů pro…

Zahájil(a) tomáš hanák

15 5. 28, 2015
Odpověď od QNX

Olej z hroznových jader

Uloženo uživatelem David Sedláček 29.Duben.2010 v 22:45   Máte někdo zkušenosti s výrobou/lisování a taky s využitím?

Zahájil(a) PermaWeb

7 7. 1, 2013
Odpověď od Michal

Sušené listí z Lípy do chlebové mouky

Obsah přenesen z diskuzní nástěnky:   Komentář přidal(a) RADIM BUFFALO TOBIAS dne 21.Červenec.2010 v 19:29 NĚKDE JSEM ČETL, ŽE ZA VÁLKY PŘ…

Zahájil(a) PermaWeb

3 1. 30, 2013
Odpověď od jarda bon jovi

Pražení

Ahoj všichni. Neznáte někdo technologii pražení?  Chtěla bych pražit kořeny čekanky a pampelišky. Hezký den. Díky za odpověď.        .

Zahájil(a) Včelka Mája

14 11. 22, 2012
Odpověď od Daniela Ferdová

Pšenice špalda

Špalda je prastarý nešlechtěný druh pšenice. Je výjimečnásvým složením i zajímavou ořechovou chutí. Obsahuje vysokýpodíl bílkovin (17 %), k…

Zahájil(a) Andrey Solomin

24 9. 8, 2012
Odpověď od Maly Nomad

BARF - syrová strava pro psy

http://www.naturaldogfood.cz/index.htm

Zahájil(a) Lenyška Zem

4 6. 28, 2012
Odpověď od Maly Nomad

Nakličování obilí (plísně)

Zajímalo by mne, jakou máte zkušenost s nakličováním obilí. Párkrát jsem zkoušel nakličovat, ale nějak se mi nedaří předcházet plísním. Nap…

Zahájil(a) Pavel Kolomý

3 2. 3, 2012
Odpověď od Pavel Kolomý

© 2017   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby