Všechny diskuse s popiskem stavba (30)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Výroba a kladenie drevených šindľov

Mate s tym niekto skusenosti? Z neznamych pohnutok by som si rada vyskusala vyrobu a kladenie drevenych sindlov. Skusali ste ich niekto sti…

Zahájil(a) Lea Bal

5 9. 28, 2011
Odpověď od Lea Bal

Dům krytý zemí

Poradí mi někdo se stavbou malého domku krytého zemí? Popřípadě kdo navrhne projekt,znáte architekta...Máte někdo zkušenosti? Děkuji

Zahájil(a) Lucie

37 9. 27, 2011
Odpověď od RADIM BUFFALO TOBIAS

Stavba ze slámy - poptávka

Chci postavit slaměnou vestavbu ve stodole, takový dům v domě ve středních čechách. Mám nákresy jak by měl vypadat a hledám někoho, kdo by…

Zahájil(a) Jitka

10 8. 8, 2011
Odpověď od Pozuruj a jednej - PermaMax

Použití konopí při stavbě

Uloženo uživatelem RADIM BUFFALO TOBIAS 15.Březen.2010 v 12:29neda mi to, abych zase neuvedl dalsi, dle meho soudu, velmi zajimavou webadre…

Zahájil(a) PermaWeb

3 8. 1, 2011
Odpověď od QNX

Slamené domy

doteraz som ich postavil 8, okrem jedného všetky kruhové. 3 z nich fotozdokumentované na www.vladoblas.estranky.cz.  Je to omnoho jednoduch…

Zahájil(a) vlado blascak

22 5. 25, 2011
Odpověď od Pozuruj a jednej - PermaMax

Jižní Morava

Kdyby tady byl někdo z jižní Moravy ohlaste se mi. Hledám tady nadšence do staveb slaměných a hliněných domů a kdyby tady měl někdo zeměděl…

Zahájil(a) Mira Vymazal

2 4. 29, 2011
Odpověď od Mira Vymazal

Stavění z hlíny ve Španělsku.

objevil jsem při brouzdání po španělském webu www.construtierra.org , je tam mnoho přínosného a konstruktivního...jen si to je třeba rozkli…

Zahájil(a) RADIM BUFFALO TOBIAS

4 4. 7, 2011
Odpověď od RADIM BUFFALO TOBIAS

www.slamenestavitelstvi.cz

Vitame vas na novém webu nové české otevřené organizace – občanského sdružení Slaměné stavitelství.Uvědomujeme si, že řada občanských sdruž…

Zahájil(a) Pozuruj a jednej - PermaMax

0 3. 3, 2011

Domy z hlíny a slámy

Obsah přenesen z diskuzní nástěnky: Komentář přidal(a) Maja Janstova dne 11.Březen.2010 v 11:33 este na tom starom webe ste niekto pridali…

Zahájil(a) PermaWeb

1 12. 31, 2010
Odpověď od PermaWeb

cob building

Uloženo uživatelem Juraj Korytiak 25.Březen.2010 v 17:22 do skupiny Ekologická výstavbaAhojte mam nejake otazky ohladne cob building. Viete…

Zahájil(a) PermaWeb

1 12. 31, 2010
Odpověď od PermaWeb

© 2018   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby