Všechny diskuse s popiskem semena (36)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Boryt barvířský, Chryzantéma jedlá, Lebeda zahradní, Saturejka zahradní, Agastache, Divoké rajče

Obsah přenesen z diskuzní nástěnky:   Komentář přidal(a) tomáš hanák dne 13.Prosinec.2010 v 20:03 Zdravíčko , mám taky něco na výměnu ..  …

Zahájil(a) PermaWeb

9 4. 8, 2013
Odpověď od LenkaS

Tabák Viržinský

Obsah přenesen z diskuzní nástěnky:   Komentář přidal(a) Ivana Paukertová dne 6.Září.2010 v 20:19 Ahoj, já bych ráda vyměnila tabák viržin…

Zahájil(a) PermaWeb

21 4. 1, 2013
Odpověď od Hlad

Semínka kukuřic a fazolí z Jižní Ameriky

Ahoj permakulturníci, při velkém jarním úklidu jsem objevila semínka různých druhů kukuřice a fazolí, která mi před pár lety dovezl kamarád…

Zahájil(a) Silva H.

8 3. 27, 2013
Odpověď od Jarka Kollárová

Semínka divokých rajčat a červené lebedy zahradní

Dobrý den, neměl by prosím někdo semínka divokých rajčat a červené lebedy zahradní? Děkuji Hanka - anethka@email.cz

Zahájil(a) anethka

6 2. 27, 2013
Odpověď od Helena

stratifikovaná semena a pravokořenné stromky

Dobrý den, sháním stratifikovaná semena tradičních českých ovocných stromů na svůj nový pozemek. (jabloně,hrušně,švestky,třešně,višně,meru…

Zahájil(a) luk

0 2. 17, 2013

Kopr a něco dalšího, podzim 2012

Pokud by měl někdo zájem, nabízím semínko kopru, pěstovaného minimálně 50 let samovýsevem. Pak bych tada měl ještě semínka: Tabák virginský…

Zahájil(a) arid

9 2. 10, 2013
Odpověď od Helena

Divoká rajčata - snáním semena

Všechny zdravím. Našel by se tu nějaký dobrák či dobračka, který by mi poskytl pár semínek divokých rajčat? S pěstováním začínám, takže nem…

Zahájil(a) Markéta

1 1. 26, 2013
Odpověď od pavel sotona

Aloe vera

mel by někdo semínka?

Zahájil(a) Andrey Solomin

5 9. 26, 2012
Odpověď od Jitka Poláková

Nabídka semen k výměně - jaro 2012

Nabízím k výměně tato semínka. Většina pochází z vlastni produkce ... Ostropestřec mariánskýLupina bíla (mořené osivo) Libeček lékařskýdýně…

Zahájil(a) Marek Parek

35 4. 28, 2012
Odpověď od Gabriela Z

Seminka čtyřboče rozložité

Trochu netradicni nabidka:   čtyřboč rozložita krasne nam letos vyrostla, hodi se jako spenat i na studeno v salatu... Vymenim seminka za m…

Zahájil(a) Veronika a Marek

1 2. 12, 2012
Odpověď od Luboš

© 2019   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby