Všechny diskuse s popiskem semena (36)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Jedlé Kaštany

Obsah přenesen z diskuzní nástěnky:   Komentář přidal(a) Jan Froněk dne 11.Říjen.2010 v 10:09 Nemáte někdo zkušenost s uskladněním jedlých…

Zahájil(a) PermaWeb

24 před 4 hodinami
Odpověď od Mike Dundee

Semínka zajímavých kukuřic

Obsah přenesen z diskuzní nástěnky:   Komentář přidal(a) Marek Hrdina dne 24.Srpen.2010 v 10:43 Sháním semínka zajímavých kukuřic. Objevil…

Zahájil(a) PermaWeb

13 1. 30, 2016
Odpověď od Filip

Divoké Rajče

Prosím, mohli  byste mi poradit kde sehnat semena divokých rajčat pro tuto sezónu? V Gengelu je sice nabízejí, ale posílají až v březnu a t…

Zahájil(a) Ingrid Tacinová

115 6. 17, 2015
Odpověď od Dana

Nabídka výměna rostlin 2013

Nabízím přebytky osiva a rostlin k výměně. Poptávku uvádím níže v textu. K výměně můžete nabídnout i cokoli dalšího. Třeba se dohodneme :)…

Zahájil(a) Marek Parek

27 2. 5, 2015
Odpověď od Elsa Šebková

Fwd: Semínka - možnost objednávky

Milí přátelé, díky Vašemu zájmu jsem tu zase s nabídkou ručně balených semínek. Loni se z balíčkování stala velmi příjemná společenská akce…

Zahájil(a) Tomáš Svoboda

0 12. 17, 2014

Divoká rajčata

prosím, neměl byste ještě někdo semínka divokých rajčat?

Zahájil(a) Irena Halamova

25 3. 28, 2014
Odpověď od Jarka Kollárová

Semienka na sadenie Chenopodium quinoa, cesky Merlik Chilsky

neviete kde sa daju zohnat semienka  na sadenie Chenopodium quinoa, cesky Merlik Chilsky?

Zahájil(a) Maja Janstova

7 12. 9, 2013
Odpověď od PilotPM

Výměna semena / sazenice - jedlé, léčivé ...

Semínka zasílám kdykoli. Sazenice, oddenky a cibulky po oblevě (březen?) K výměně můžete nabídnout i něco co přímo nepoptávám. Přednostně c…

Zahájil(a) Marek Parek

1 9. 2, 2013
Odpověď od Lukáš Rejnek

Bazar - inzerce vašich semen, rostlin a potřeb pro pěstování

Ahoj všem, zrovna jsem narazila na fajn bazárek - inzerce semen,rostlin a potřeb pro pěstování. Jen nahrajete svůj inzerát a je hotovo a po…

Zahájil(a) Sofie

0 7. 17, 2013

Sháníš e-shop se semeny nebo potřebuješ poradit s pěstováním?

Pokud by někdo sháněl dobrý e-shop, kde se dají koupit semínka, nebo by jen potřeboval poradit mrkněte sem: http://www.pestovani.in/ je tam…

Zahájil(a) Sofie

0 7. 12, 2013

© 2017   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby