Všechny diskuse s popiskem rostliny (41)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Odkaz na jedlé rostliny

Možná většina lidiček zná, někdo možná ale ne, tak to sem dávám,  je to velice poučné, koukněte i na videa :-) http://slunecnyzivot.cz/20

Zahájil(a) Eva Veget

2 10. 24, 2013
Odpověď od QNX

Výměna semena / sazenice - jedlé, léčivé ...

Semínka zasílám kdykoli. Sazenice, oddenky a cibulky po oblevě (březen?) K výměně můžete nabídnout i něco co přímo nepoptávám. Přednostně c…

Zahájil(a) Marek Parek

1 9. 2, 2013
Odpověď od Lukáš Rejnek

Právě kvetou a nevím, co to je.

Zahájil(a) Marek Hrdina

8 7. 7, 2013
Odpověď od Patrik Stach

"Plevele"

Prosím o identifé těchto rostlin ...   To první sem měl na jaře plné zahony (žluté kvítko) To druhé je plné břehy řeky (fialová lodička) To…

Zahájil(a) Marek Parek

9 6. 27, 2013
Odpověď od Cyril

Plíseň Bramborová

dneska sem na jednem policku objevil plisen na bramborach a trochu i na boby jenz je hnedka vedle, nevite jak se s nima permakulturne vypor…

Zahájil(a) drudriger

12 6. 27, 2012
Odpověď od jarda bon jovi

Roubované okurky

zkoušel někdo roubovat at už nakládačky nebo salátovky na tykvovou podnož? prý je pak plodu víc a jsou větší a hlavně by mě zajímalo jestli…

Zahájil(a) Andrey Solomin

4 5. 19, 2012
Odpověď od vladimir broucek

Topinambury

Obsah přenesen z diskuzní nástěnky:   Komentář přidal(a) Marek Hrdina dne 21.Červenec.2010 v 9:56 Dobrý den všem, poradil by mi někdo, jak…

Zahájil(a) PermaWeb

17 1. 16, 2012
Odpověď od Jaroslav Štádler

Nevíte prosím co je to za kytku ?

Zahájil(a) Petr Brhel

2 11. 25, 2011
Odpověď od Libuše Pazderková

Společenstva rostlin - Guildy

Tak jsem měl možnost prohlédnout si návrhy několika různých společenstev rostlin a mám z toho velice rozporuplný dojem. Zdá se, že současní…

Zahájil(a) QNX

25 11. 20, 2011
Odpověď od Ján Štefko

Kdo má rád zlatobýl kanadský? Jak se ho zbavit?

Ahoj, mohu se Vás zeptat zda ovce ci jiná zvířata vhodna na pastvinu mají rádi invazivní nepůvodní zlatobýl (solidago canadensis) viz.obr.…

Zahájil(a) Miloš Möhwald

0 10. 16, 2011

© 2018   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby