Všechny diskuse s popiskem pozemek (46)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Tipy na pozemek

Zde bychom mohli dávat tipy na pozemky pro ekozahradu, rodový statek atd., pokud narazíme na něco zajímavého, co zrovna není pro nás, ale m…

Zahájil(a) Romana SM

92 v pátek
Odpověď od Jan D.

Hledám pozemek (Cholupice, Točná)

Ahoj, nadchl jsem se pro ekozahradu/permakulturu a jednou bych se chtěl přiblížit stavu, kdy bude moje rodina co nejvíce soběstačná na zdra…

Zahájil(a) David Ježek

1 ve středu
Odpověď od Antonie Jesková

Pozemek 1 - 2ha do 500 m.n.m. Hledá (me)

Pro kamarády hledám kdekoliv v ČR, nejlépe Čechy, ještě lépe do 100km od Prahy. Pozemek s již existující stavbou v jakémkoliv stavu (čím le…

Zahájil(a) Martin Gross

7 21.7.
Odpověď od Martin Rozhoň

Restituční nárok od Pozemkového fondu

Ahoj, mohu se zeptat, jak člověk může využít možnosti získat restituční právo na nějaké pozemky? Jakékoli, nebo ty konkrétní? Je nějaká mož…

Zahájil(a) Miloš Möhwald

22 18.6.
Odpověď od Petr Urban

Sháním malou zahradu/pole

Ahoj, zajímám se asi 2 roky o permakulturu. Jsem sociální pracovník a mám nápad na skvělou inovativní službu. Byla by spojená s pěstováním…

Zahájil(a) Tomáš Hudec

3 23.5.
Odpověď od Jitka Dudková

Nabízím pozemek pro permakulturní bydlení 0,41 hektaru

Prodám dvě parcely v k.ú. Konětopy u Pnětluk. Trvalý travní porost (dnes starý švestkovo lískový sad) 2085m2 a orná půda 2005m2 (dnes využí…

Zahájil(a) Aleix

0 18.1.

Levné/rychlé bydlení pro začátek žití na pozemku

Všechny zdravím a prosím o radu. Rád bych se přesunul tvořit na pozemek (2.5 ha). Je vedený jako TTP. Není tam el. ani voda. A mám dilema,…

Zahájil(a) Neon Proto

204 14.1.
Odpověď od QNX

Nabízím pozemek k pronájmu 1,5ha Svitavsko

Zdravím všechny příznivce lepšího hospodaření. Máme k dispozici u lesa ornou půdu 1,5 ha + pastviny 1,1ha. Kdo by měl zájem si někde postav…

Zahájil(a) Standa Markéta Šimonek

1 11. 28, 2017
Odpověď od Franta Lochman

Koupě pozemku

Sháním pozemek zemědělské půdy hektar min. půl ha velký, do sta tis ve městě nebo v jeho blízkém okolí, kde bydlím. Existují na nějakém úřa…

Zahájil(a) Andrey Solomin

58 4. 3, 2017
Odpověď od Dana

Bydlení na orné půdě

Uloženo uživatelem Petr Zapletal 9.Prosinec.2010 v 10:06 do skupiny Rodové statky a osadyAhoj, zakládám téma s otázkami legálního i ilegáln…

Zahájil(a) PermaWeb

362 2. 28, 2017
Odpověď od QNX

© 2018   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby