Všechny diskuse s popiskem půda (18)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Bydlení na orné půdě

Uloženo uživatelem Petr Zapletal 9.Prosinec.2010 v 10:06 do skupiny Rodové statky a osadyAhoj, zakládám téma s otázkami legálního i ilegáln…

Zahájil(a) PermaWeb

362 28.2.
Odpověď od QNX

Kalifornské žížaly - Vermikompostování

Máte někdo zkušenosti s vermikompostováním pomocí žížal? Jaký máte názor na kalifornské žížaly, jsou vhodné pro naše prostředí? Já uvažuji…

Zahájil(a) Romana SM

62 10. 17, 2016
Odpověď od Romana SM

Vyvýšené záhony

Chtěla bych vás požádat o zkušenosti se zakládáním vyvýšených záhonů. Chystám se na ně na jaře. Článků je hodně, ale dala bych přednost zku…

Zahájil(a) Ingrid Tacinová

89 3. 15, 2016
Odpověď od Bebe

Kamenný prach

zdravím,   máte někdo zkušenost s remineralizací půdy pomocí kamenného prachu? Ev. máte nějaký kontakt, kde ho sehnat?   Děkuji za informac…

Zahájil(a) Nikola Zvonařová

41 2. 29, 2016
Odpověď od QNX

Biouhel

Uloženo uživatelem Marek Hrdina 8.Červenec.2010 v 9:53   Zdravím, jsem asi poslední, kdo se o tomto způsobu zlepšování vlastností půdy dozv…

Zahájil(a) PermaWeb

20 2. 8, 2015
Odpověď od jarda bon jovi

Dávat na kompost fekálie nebo nedávat?

Autorka Dr. E. Hohenberger knihy Půda, kompost, hnojení píše: Já osobně se však s tímto postupem nemohu ztotožnit. Provádí to každý opravdu…

Zahájil(a) Andrey Solomin

23 1. 14, 2015
Odpověď od Jitka M.

Odpočívající pole - jakou plodinu zvolit

Hoj a hoj, jsem tady zase jednou s dotazem. Mame dve mensi pole u baraku a vzdycky jednou za cas, nechame jedno odpocnout a na druhy sazime…

Zahájil(a) mastnacek

48 9. 11, 2014
Odpověď od Honza Kral

Agrokruh

Komentář přidal(a) RADIM BUFFALO TOBIAS dne 28.Březen.2010 v 8:41 PŘI ZPRACOVÁVÁNÍ PODNIKATELSKÉHO ZÁMĚRU NA SMÍŠENOU EKOAGROFARMU VE ŠPAŇ…

Zahájil(a) PermaWeb

35 8. 3, 2013
Odpověď od QNX

Určení vlastností/kvality půdy?

Zdravím všechny, ráda bych začala s vytvářením ekozahrady. Zajímalo by mě, jak jednoduše (nejlépe bez laboratoře) zjistím vlastnosti, chara…

Zahájil(a) K Chroust

9 6. 9, 2013
Odpověď od QNX

Kompostování

Obsah přenesen z diskuzní nástěnky:   Komentář přidal(a) Tomáš Svoboda dne 16.Říjen.2010 v 11:24 Ahoj Veroniko a Marku. Chci se prosím zep…

Zahájil(a) PermaWeb

33 6. 2, 2013
Odpověď od Dana Hrdličková

© 2017   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby