Všechny diskuse s popiskem pěstování (45)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Polykultura

Jaké máte zkušenosti a co zelenina? Jaké skladby se vám osvědčily? Budu rád i za fotky. Co sejete a co dosazujete předpěstované? Když každý…

Zahájil(a) Marek Hrdina

18 2. 27, 2014
Odpověď od Magda Kopecká

Tři sestry

Ahojky dobré duše, mám otázku zda někdo nemá zkušenosti s pěstováním "Tří sester" (dýně,kukuřice a fazole) v našich podmínkách..chystám se…

Zahájil(a) Luci Kala

71 12. 13, 2013
Odpověď od jarda bon jovi

Odolné a horské odrůdy ovoce a zeleniny

Uloženo uživatelem Blanka Daňhová 11.Březen.2010 v 22:53   představovala bych si tady diskuzi na mnoho témat- od toho, kde odolne, mrazuvzd…

Zahájil(a) PermaWeb

57 11. 29, 2013
Odpověď od jarda bon jovi

Pěstování za oknem

Není nad něco čerstvého zeleného k snědku. Přes zimu na zahradu nejezdím, tak se chci zeptat, kdo máte jaké zkušenosti s pěstováním zelenin…

Zahájil(a) Petr Kožíšek

2 9. 28, 2013
Odpověď od Jiří Danihel

Agrokruh

Komentář přidal(a) RADIM BUFFALO TOBIAS dne 28.Březen.2010 v 8:41 PŘI ZPRACOVÁVÁNÍ PODNIKATELSKÉHO ZÁMĚRU NA SMÍŠENOU EKOAGROFARMU VE ŠPAŇ…

Zahájil(a) PermaWeb

35 8. 3, 2013
Odpověď od QNX

Tvrdý sad místo obilného pole ?

Před 11 lety jsem zasadil 35 ovocných stromů. Celý sortiment o kterém jsem si myslel, že by měl  v podmínkách mé zahrady růst. Do dneška ji…

Zahájil(a) Ivo Pivo

29 4. 4, 2013
Odpověď od Helena

Okna

Dveře.

Zahájil(a) Občan Pavel

2 2. 21, 2013
Odpověď od michaela opočenská

Celoroční pěstování salátů

Pěstujete někdo celoročně saláty? Popř. jak. Já sem na internetu narazil na pár možností:   Líbí se mi(asi nejvíc možnost použití geodesic…

Zahájil(a) Michal Štefek

10 1. 26, 2013
Odpověď od Simona Karolik

Mulčování

Bude fungovat zamulčování jen kartonem? Jde mi o to, abych vytvořila záhony v místě, kde roste tráva. Slámu nemám. Tedy bych jen zakartonov…

Zahájil(a) Romana SM

14 12. 5, 2012
Odpověď od martyn

Mulčování česneku

Prosím, nemá někdo zkušenost s mulčováním česneku? Běžně se česnek při pěstování okopává a půda se provzdušňuje. Má prý rád vzduch a menší…

Zahájil(a) Romana

22 8. 14, 2012
Odpověď od RADIM BUFFALO TOBIAS

© 2019   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby