Všechny diskuse s popiskem pěstování (45)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Vyvýšené záhony

Chtěla bych vás požádat o zkušenosti se zakládáním vyvýšených záhonů. Chystám se na ně na jaře. Článků je hodně, ale dala bych přednost zku…

Zahájil(a) Ingrid Tacinová

89 3. 15, 2016
Odpověď od Bebe

Voda - ve světě ale i u nás na JM začíná být velký problém s pitnou vodou - je permakultura záchranou?

Nedostatek vody začíná být velkým problémem viz http://zpravy.idnes.cz/nasa-podzemni-voda-zvodne-vycerpane-zasoby-vody-fu7-/zahranicni.aspx

Zahájil(a) Anastázie

215 9. 13, 2015
Odpověď od Martin Horňák

Pěstování hub na zahradě

Zdravíčko, chtěl bych toho téma věnovat pěstování hub . Resp. zajímá mě jaký má kdo zkušenosti s pěstováním hub ...naočkovávání pařezů pro…

Zahájil(a) tomáš hanák

15 5. 28, 2015
Odpověď od QNX

Topinambury, divoké brambory

Nemohl by prosim nekdo z blizka (polabi) postradat par topinamburu? Jinak nejsem moc priznivec brambor ale existuje neco jako brambora ale…

Zahájil(a) Ivan Žučenko

237 5. 5, 2015
Odpověď od Hanka Kunzfeldová

Pěstování vinné révy

nemáte někdo zkušenosti s pěstováním vinné révy bez krácení výhonků atd... nezkoušeli jste ji někdo nechat růst jak chce ? A pravokořenná b…

Zahájil(a) michaela opočenská

18 3. 12, 2015
Odpověď od 7inline

Pestovani zeleniny nad 600 m.n.m.

Haloo, má nekdo zkusenosti s vypestovaním zeleniny v teto nadm.vysce-konkretne Jizerske hory, me zkusenosti jsou takove ze se mi misto rajc…

Zahájil(a) Kateřina Krausová

43 2. 23, 2015
Odpověď od jarda bon jovi

Moruše

Obsah přenesen z diskuzní nástěnky:   Komentář přidal(a) Magda Kalová dne 21.Duben.2010 v 8:08 Zaujala mě myšlenka pěstování morušovníku.…

Zahájil(a) PermaWeb

13 2. 9, 2015
Odpověď od Věra Siváková

Nabízím dlouhodobý levný pronájem pozemku v malé vesničce nedaleko Jičína

Nabízím ke smysluplnému pronájmu pozemek v katastru Markavartice, Příchvoj nedaleko Jičína (u Českého ráje, Východní Čechy). Pozemek je vh…

Zahájil(a) Barbora Žemličková

0 8. 20, 2014

Moříte nebo nemoříte česnek?

Je tady někdo, komu prosperuje česnek bez moření (Sulkou, apod.)? Mám sadbu od pana Kozáka, ten doporučuje mořit, zatím jsem našla jednu je…

Zahájil(a) Jana P.

7 5. 30, 2014
Odpověď od Peter Oríšek

Pěstování brambor v posekané trávě

Ogaři + cérky...Má někdo praktické zkušenosti s pěstováním brambor v posekané trávě...??? Letos mám možnost hodně vleček posekané trávy ze…

Zahájil(a) RADIM BUFFALO TOBIAS

105 4. 28, 2014
Odpověď od Veronika Rosová

© 2017   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby