Všechny diskuse s popiskem nabízím (36)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Kohoutci Vlaška

prodám nebo vyměním 3 kohoutky Vlaška( i samostatně),3 měsíce staré.nabídněte.

Zahájil(a) hanshagen

0 7. 23, 2011

Nabízím pokosený rákos a trávu

Jedná se o biomasu z CHKO Kokořínsko, kosené kosou. Za odvoz nebo popřípadě i dovezu. Lokality: Ráj u Mšena, Zakšín, pavličky.

Zahájil(a) Tomáš Pelc

1 7. 14, 2011
Odpověď od Bára Martinková

Další příležitost pro rodinu s malými dětmi ve španělsku.

dnes jsem obdržel další nabídku zaměstnání s bydlením ve Španělsku pro rodinu šikovného zedníka s rodinou, která má malé děti...je preferov…

Zahájil(a) RADIM BUFFALO TOBIAS

0 7. 8, 2011

Nabídka na dosídlení osady ve španělsku.

přišla mi informace o výběrovém řízení na nové osadníky - neoruralisty do jedné osady nedaleko městečka Sepúlveda  ( Segovia )...žije tam j…

13 7. 4, 2011
Odpověď od RADIM BUFFALO TOBIAS

Prodám - vyměním selátka zakrslého gottingenského prasátka.

tak teda 19.6. se márinka ráno v cca 10 hodin oprasila a měla 10 selátek...když jsem přišel z ostravských fauna trhů, tak lezlo zrovna 6 v…

0 6. 30, 2011

Nabízím za odvoz

Ahoj, máme pozemek ve Srubech (u Vysokého Mýta a Chocně) a původní majitel na něj nechal navézt několik tatrovek hlíny, kterou však nevyuži…

Zahájil(a) Lenka Richtrová

4 6. 29, 2011
Odpověď od QNX

Slamené domy

doteraz som ich postavil 8, okrem jedného všetky kruhové. 3 z nich fotozdokumentované na www.vladoblas.estranky.cz.  Je to omnoho jednoduch…

Zahájil(a) vlado blascak

22 5. 25, 2011
Odpověď od Pozuruj a jednej - PermaMax

Lupina úzkolistá - nabídka

Nabízím semeno Lupiny úzkolisté i větší množství. Poptávám: Topinambur Křen Česnek medvědí    

Zahájil(a) Ilona Stěhulová

7 3. 16, 2011
Odpověď od Ilona Stěhulová

Muďoul

Obsah přenesen z diskuzní nástěnky:   Komentář přidal(a) Lukáš Neubert dne 28.Srpen.2010 v 10:28 Ahoj, sháním pár semen muďoulu. Máte? Na…

Zahájil(a) PermaWeb

2 1. 13, 2011
Odpověď od Simona Pavlů

Nabídka Marka Hrdiny

Obsah přenesen z diskuzní nástěnky:   Vytvořeno uživatelem Marek Hrdina   Semínka z mé nabídky: AčokčaKoukolTabák viržinský a selský, Chrpa…

Zahájil(a) PermaWeb

0 12. 31, 2010

© 2018   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby