Všechny diskuse s popiskem nabízím (36)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Tabák Viržinský

Obsah přenesen z diskuzní nástěnky:   Komentář přidal(a) Ivana Paukertová dne 6.Září.2010 v 20:19 Ahoj, já bych ráda vyměnila tabák viržin…

Zahájil(a) PermaWeb

21 4. 1, 2013
Odpověď od Hlad

Semínka kukuřic a fazolí z Jižní Ameriky

Ahoj permakulturníci, při velkém jarním úklidu jsem objevila semínka různých druhů kukuřice a fazolí, která mi před pár lety dovezl kamarád…

Zahájil(a) Silva H.

8 3. 27, 2013
Odpověď od Jarka Kollárová

Kopr a něco dalšího, podzim 2012

Pokud by měl někdo zájem, nabízím semínko kopru, pěstovaného minimálně 50 let samovýsevem. Pak bych tada měl ještě semínka: Tabák virginský…

Zahájil(a) arid

9 2. 10, 2013
Odpověď od Helena

Nabídka semen k výměně - jaro 2012

Nabízím k výměně tato semínka. Většina pochází z vlastni produkce ... Ostropestřec mariánskýLupina bíla (mořené osivo) Libeček lékařskýdýně…

Zahájil(a) Marek Parek

35 4. 28, 2012
Odpověď od Gabriela Z

Nabízím indické běžce

Mám měsíční káčata na prodej. Kdo má zájem, napište. Jirka

Zahájil(a) JiriS

20 3. 12, 2012
Odpověď od Radka Hamplová

Prodávám pozemky

Prodám pozemky v Jičíněvsi 10 km od Jičína.Pozemky 1994 m2 zahrnuty v územním plánu pro výstavbu a k tomu náležící zahrada.Je to konec ves…

Zahájil(a) Katka

18 2. 28, 2012
Odpověď od HonzaK

Seminka čtyřboče rozložité

Trochu netradicni nabidka:   čtyřboč rozložita krasne nam letos vyrostla, hodi se jako spenat i na studeno v salatu... Vymenim seminka za m…

Zahájil(a) Veronika a Marek

1 2. 12, 2012
Odpověď od Luboš

Prodám pozemky v Českém Ráji

Prodáme dva asi čtvrthektarové pozemky (č. 368 a 349/1, ten druhý je ve zjednodušené evidenci) v údolí Žehrovky, katastrální území Vyskeř.…

Zahájil(a) Ilona Stěhulová

0 2. 5, 2012

Biomasa

Všechny zdravím, měl by někdo zájem zůrodnit si pozemek větším množstvím biomasy? Okolí Městce Králové, Poděbrad, nejlépe v blízkosti Žehun…

Zahájil(a) Jan Frundl

1 10. 19, 2011
Odpověď od Tomáš

Nabízím indické běžce

Loni se mi na těchto stránkách ozvalo několik zájemců o indické běžce. První kachňata jsou na světě, kdo má zájem může se mi ozvat na e-mai…

Zahájil(a) Ilona Stěhulová

9 8. 21, 2011
Odpověď od Maruska Jecmenova

© 2018   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby