Všechny diskuse s popiskem literatura (21)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Potřebuji poradit :)

Dobrý den, Vybral jsem si báseň ze sbírky Legenda věků od Viktora Huga a potřeboval bych vědět o co tam jde, protože moc nechápu, jak se ta…

Zahájil(a) Facepalm98

1 2. 17, 2016
Odpověď od Jitka M.

Kniha Uvod do permakultury

Nasel jsem na FCB - na slovensku pripravuji vydani knihy Uvod do permakultury, fajn kniha, moc dobry. Uvod do Permakultury

Zahájil(a) Lukas Milos

34 3. 13, 2013
Odpověď od mastnacek

Přírodní bylení- zdroje informaci, tipy na knihy?

Mozna si tu mnozi vsimli meho prispevku ohlednu orientacniho rozpoctu na stavbu, rekneme rodinneho domu- ne domu, ktery by mel slouzit jako…

Zahájil(a) tr

59 6. 20, 2012
Odpověď od veronika pagacova

Katalog či atlas

Prosím nemáte někdo tip na nějakou literaturu kde by se dalo zjistit u jedlých druhů rostlin, stromů i keřů  parametry jako : rozměry v dos…

Zahájil(a) michaela opočenská

1 2. 29, 2012
Odpověď od Pavla Sova

Atlasy

Zdravím, můžete mi prosím někdo poradit s koupí dobrých atlasů rostlin, keřů, a stromů s dostatkem informací? Jde mi především o druhy vhod…

Zahájil(a) HonzaK

2 2. 27, 2012
Odpověď od HonzaK

Moje přírodní zahrada - Příručka zahradního vědění

Máte někdo tuto novou knihu Moje přírodní zahrada - Příručka zahradního vědění (http://cz.natur-im-garten.at/start.asp?b=7294), která vyšla…

Zahájil(a) Petra Stejskalová

17 2. 10, 2012
Odpověď od Andrey Solomin

Voda - Literatura a zdroje

Obsah přenesen z diskuzní nástěnky:   Komentář přidal(a) vlasta hábová dne 26.Březen.2010 v 11:44 užitečná publikace ke stažení http://eko…

Zahájil(a) PermaWeb

2 1. 14, 2012
Odpověď od Cyril Prosecký

Zakoupím

Zakoupím kmihu na dobírku: Ekozahrady a rodové statky od autora Jaroslava Svobody.   Než si objednám knihu novou, zkusím to zde.Možná, že j…

Zahájil(a) Iveta Meinlschmidtová

2 12. 31, 2011
Odpověď od PermaWeb

John Seymour

četl někdo knihy od johna seymoura...??? co já vím, existujou v anglickém orginále a pak ve španělském překladě...česky asi nebudou...to by…

Zahájil(a) RADIM BUFFALO TOBIAS

10 9. 30, 2011
Odpověď od RADIM BUFFALO TOBIAS

Forest Gardening od Roberta Harta...

nemáte někdo prosím první nebo druhé vydání v pdf ? díky Petr

Zahájil(a) Petr Brhel

11 5. 4, 2011
Odpověď od QNX

© 2017   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby