Všechny diskuse s popiskem komunity (23)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Nově vznikající komunita

zakládám komunitu muže a ženy.Je mi 41 let,ekologicky smýšlející/jak jinak když jsem na permawebu/,zajímám se o zdravý životní styl/ekopěst…

Zahájil(a) jaroslav rybníček

8 27.1.
Odpověď od Josef Maňák

Alternativní komunita "z ničeho"

Ahoj lidi. Náhodou jsem narazil na tento web a zdá se mi býti velmi sympatický. Se ženou si velice přejeme žít trochu "stranou" od téhle p…

Zahájil(a) Josef Korous

74 27.1.
Odpověď od Josef Maňák

Hledáme osadníky a osadnice. Rodová osada, Doupovské hory, 30ha pastvin

Jsme skupina osmi lidí a hledáme další osadníky a osadnice se zájmem spolupodílet se na vytváření osady. Pozemky jsou již v prodeji a rozkl…

Zahájil(a) Osada Valeč

65 5. 21, 2016
Odpověď od Veronika

Hledáme členy komunity

Ahoj,Najde se tu někdo, kdo by chtěl aktivně poznat naší vznikající ekokomunitu (zatím jsme 2)? Ve stylu dobrovolnictví wwoof.cz pomáhat do…

Zahájil(a) Ekozámeček Stroupeček

1 4. 13, 2016
Odpověď od Ekozámeček Stroupeček

Duchovní učitel Vlastimil Marek, oslava labyrintu

Chtěli bychom vás pozvat k nám na Ekozámeček Stroupeček (Přívlaky 22, Žíželice, 438 01 - POZOR: V ČR jsou 2 Žíželice, naše jsou u Žatce!!!,…

5 6. 17, 2015

Hledáme dobrovolníky/ členy komunity...

Hledáme motivované dobrovolníky, kteří by měli zájem přispět k rozvoji našeho ekologicko-duchovně smýšlejícího hospodářství, případně se k…

16 4. 11, 2015

Ekozámeček Stroupeček hledá lidi do komunity

Hledáme dobrovolníky, kteří by i třeba měli zájem stát se časem trvalými členy naší permakulturně-duchovní komunity... Zatím tu jsme trvale…

10 1. 22, 2015

Komunita, statek, osada s lidmi Dobré Vůle...

Kdo byste prosím věděl o nějakém venkovském stavení, komunitě, nově vznikající i již zaběhlé, rodové osadě, ekostatku apod vhodném místě..n…

Zahájil(a) Yanitka

24 11. 19, 2014
Odpověď od Elsa Šebková

Zahrada Findhorn

Uloženo uživatelem Petr Grim 19.Červenec.2010 v 16:35   Mnozí jistě slyšeli o zahradě Findhorn ve Skotsku, méně je však známo, že úspěch té…

Zahájil(a) PermaWeb

1 8. 31, 2011
Odpověď od Romana SM

Zóna remix

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1095908415-kosmopolis/210562210300014/   Ve zchátralém zámečku na okraji Domoradic u Vysokého Mýta se…

Zahájil(a) Andrey Solomin

2 7. 27, 2011
Odpověď od Andrey Solomin

© 2017   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby