Všechny diskuse s popiskem hledám (58)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Sháním malou zahradu/pole

Ahoj, zajímám se asi 2 roky o permakulturu. Jsem sociální pracovník a mám nápad na skvělou inovativní službu. Byla by spojená s pěstováním…

Zahájil(a) Tomáš Hudec

2 23.2.
Odpověď od Tomáš Hudec

Sháním bydlení

Dobrý den, prosím o pomoc.2,5 roku roku pracuji na farmě u Poděbrad jako bačová,traktoristka,podkonní,(jsem zootechnička s Vš vzděláním a 8…

Zahájil(a) zemesmir

0 8. 13, 2016

Zbytky přírodní izolace

Ahoj, postavili jsme na zahradě dřevěný domek který chceme zaizolovat. Stěna je 10 cm tlustá, je to pár desítek m2, půdoris je 3krát 5 m, v…

Zahájil(a) Lucie Pelouchová

3 8. 3, 2016
Odpověď od mastnacek

Nákup pletiva a kulu

Zdravim, kde nejlevneji koupit lesnicke pletivo a drevene kuly? dekuji predem za pomoc.

Zahájil(a) kudlanka

2 7. 26, 2016
Odpověď od Martin Horňák

Hledáme osadníky a osadnice. Rodová osada, Doupovské hory, 30ha pastvin

Jsme skupina osmi lidí a hledáme další osadníky a osadnice se zájmem spolupodílet se na vytváření osady. Pozemky jsou již v prodeji a rozkl…

Zahájil(a) Osada Valeč

65 5. 21, 2016
Odpověď od Veronika

Finská Kamna

Letos budeme stavět slamněný dům a když si tak projíždím všechny možné informace a způsoby vytápění, zůstává mi jako nejlepší Finská Kamna.…

Zahájil(a) Eva Zacharová

31 2. 5, 2016
Odpověď od Richard Černá

Semínka zajímavých kukuřic

Obsah přenesen z diskuzní nástěnky:   Komentář přidal(a) Marek Hrdina dne 24.Srpen.2010 v 10:43 Sháním semínka zajímavých kukuřic. Objevil…

Zahájil(a) PermaWeb

13 1. 30, 2016
Odpověď od Filip

Restituční nárok od Pozemkového fondu

Ahoj, mohu se zeptat, jak člověk může využít možnosti získat restituční právo na nějaké pozemky? Jakékoli, nebo ty konkrétní? Je nějaká mož…

Zahájil(a) Miloš Möhwald

21 11. 4, 2015
Odpověď od Martin Horňák

Divoké Rajče

Prosím, mohli  byste mi poradit kde sehnat semena divokých rajčat pro tuto sezónu? V Gengelu je sice nabízejí, ale posílají až v březnu a t…

Zahájil(a) Ingrid Tacinová

115 6. 17, 2015
Odpověď od Dana

Rychle rostoucí stromy

Zdravím příznivce permakultury :-). Prosím ozvěte se mi , pokud máte zkušenosti s rychle rostoucími stromy a typem kde nakoupit kvalitní dr…

Zahájil(a) Coudzejna

24 6. 16, 2014
Odpověď od RADIM BUFFALO TOBIAS

© 2017   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby