Všechny diskuse s popiskem ekologie (23)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Solární ostrov

Zdravím, máte někdo zkušenost se solárním ostrovem? Jak Vám to funguje? Jaké spotřebiče používáte? Jak řešíte energeticky náročnější spotře…

Zahájil(a) Včelka Mája

38 3. 16, 2015
Odpověď od QNX

Bioplyn - jednoduché ale asi nebezpečné ??

svého času jsem přemýšlel nad systémem francouze Jeana Paina http://www.youtube.com/watch?v=JHRvwNJRNag http://www.youtube.com/watch?v=zGCj

Zahájil(a) Petr Brhel

61 10. 30, 2013
Odpověď od Jiří Danihel

Ropný zlom obecně

Obsah přenesen z diskuzní nástěnky:   Vytvořeno uživatelem Energybulletin.cz   Ropný zlom je označení pro vyvrcholení světové těžby ropy. R…

Zahájil(a) PermaWeb

96 8. 30, 2013
Odpověď od Ivan Permawebovič

Nechemická ochrana rostlin

Ja bych rek, ze na tom neni nic sloziteho...umoznit pristup na zahradu jezkum a  tem treba nechat na podzim nekde v koute hromadu listi a s…

Zahájil(a) RADIM BUFFALO TOBIAS

28 6. 24, 2013
Odpověď od Filip

Polycyklické aromatické uhlovodíky

zdravím a prosím o radu, jakým způsobem by bylo možno ( jestli vůbec) rekultivovat pozemek, na kterém rozbor prokázal vysoké zamoření polyc…

Zahájil(a) Milena Frycová

13 10. 20, 2012
Odpověď od QNX

Je někdo členem WWOOF?

Uvažují o zaplacení členství, ale 250 pro mě není málo a tak mě zajímá jak moc to v čr funguje nebo ne a jaké s tím vůbec máte zkušenosti.…

Zahájil(a) Andrey Solomin

11 5. 27, 2012
Odpověď od drudriger

Prosím o radu - jak zabránit umělým hnojivům od sousedů

Dobrý den. Jsem v permakultuře nováček, teprve začínám. Možna je moje otazka hloupa :-), musím se ale zeptat. Mám malou zahradku, chtěla by…

Zahájil(a) Liliya Filonova

15 4. 22, 2012
Odpověď od Martin Gross

Ekologický projekt doba trvání 10 let

Připravuji ekologický projekt ekonomické a energetické soběstačnosti s dobou trvání 10 let na výměře 10 ha se zaměřením na eko-agroturistik…

Zahájil(a) Monthy

6 2. 11, 2012
Odpověď od Monthy

Co udělat, aby i u nás nezakázali pěstování pro vlastní potřebu?

Přesunutá diskuze (na žádost autora diskuze):   Vytvořeno Barbora Varclová   Nevím jestli to již všichni postřehli, ale v USA vstoupí v pla…

Zahájil(a) PermaWeb

71 1. 8, 2012
Odpověď od Oldřich Přichystal

Darujem úrodu. Súrne!

Pustil som sa do obnovy jedneho starého ovocného sadu a pozrite sa aká tam bola zvláštna úroda. Rástli tam: Sklárnik rozbytý, Gumáč okrúhly…

Zahájil(a) Ján Štefko

4 1. 1, 2012
Odpověď od Ivo Pivo

© 2017   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby