Všechny diskuse s popiskem domácnost (15)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Kalifornské žížaly - Vermikompostování

Máte někdo zkušenosti s vermikompostováním pomocí žížal? Jaký máte názor na kalifornské žížaly, jsou vhodné pro naše prostředí? Já uvažuji…

Zahájil(a) Romana SM

65 17.6.
Odpověď od Jan Lambor

Pivnica- sklep

ahojte, viete mi poradit ako postavit pivnicu? kde skladujete zeleninu, ovocie vy? dakujeeeem

Zahájil(a) Maja Janstova

19 15.3.
Odpověď od Martin Horňák

Finská Kamna

Letos budeme stavět slamněný dům a když si tak projíždím všechny možné informace a způsoby vytápění, zůstává mi jako nejlepší Finská Kamna.…

Zahájil(a) Eva Zacharová

31 2. 5, 2016
Odpověď od Richard Černá

Mlýnek na mouku

Melete? Rádi bychom náš kváskový chléb povýšili a udělali ho radostnější díky čersvě namleté mouce z obilí od místních sedláků, kteří to my…

Zahájil(a) Tomáš Svoboda

42 11. 21, 2015
Odpověď od Viktorie Nováková

Missiva

Obsah přenesen z diskuzní nástěnky:   Komentář přidal(a) Jitka Adamová dne 8.Duben.2010 v 21:18 Ahoj přátelé, dostala se ke mně skvělá mož…

Zahájil(a) PermaWeb

8 4. 27, 2015
Odpověď od Iva Frýbortová

Dávat na kompost fekálie nebo nedávat?

Autorka Dr. E. Hohenberger knihy Půda, kompost, hnojení píše: Já osobně se však s tímto postupem nemohu ztotožnit. Provádí to každý opravdu…

Zahájil(a) Andrey Solomin

23 1. 14, 2015
Odpověď od Jitka M.

Domací výroba mýdla,mastí,kosmetiky

Letos se chystám s výrobou domací kosmetiky, mastí a pod.Prosím, kdo máte již zkušenosti, recepty nebo odkazy na ně, sdílejte se mnou.Děkuj…

Zahájil(a) Iveta Meinlschmidtová

54 2. 9, 2014
Odpověď od Jiří Danihel

Kompostování

Obsah přenesen z diskuzní nástěnky:   Komentář přidal(a) Tomáš Svoboda dne 16.Říjen.2010 v 11:24 Ahoj Veroniko a Marku. Chci se prosím zep…

Zahájil(a) PermaWeb

33 6. 2, 2013
Odpověď od Dana Hrdličková

Suché kompostovací záchody - Zkušenosti

Obsah přenesen z diskuzní nástěnky:   Komentář přidal(a) Jakub Krška dne 10.Listopad.2010 v 23:17 ahojte, taky mám na zahradě kompostovací…

Zahájil(a) PermaWeb

19 7. 29, 2012
Odpověď od Martin Gross

Přírodní bio-aktivní produkty

Zdravím, nabízím přírodní bio-aktivní bakteriálně enzymatické produkty české společnosti  Baktoma. Jsou to produkty, které pomáhají s kompo…

Zahájil(a) Buba

0 3. 27, 2012

© 2017   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby