Všechny diskuse s popiskem domácnost (15)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Pivnica- sklep

ahojte, viete mi poradit ako postavit pivnicu? kde skladujete zeleninu, ovocie vy? dakujeeeem

Zahájil(a) Maja Janstova

19 15.3.
Odpověď od Martin Horňák

Kalifornské žížaly - Vermikompostování

Máte někdo zkušenosti s vermikompostováním pomocí žížal? Jaký máte názor na kalifornské žížaly, jsou vhodné pro naše prostředí? Já uvažuji…

Zahájil(a) Romana SM

62 10. 17, 2016
Odpověď od Romana SM

Finská Kamna

Letos budeme stavět slamněný dům a když si tak projíždím všechny možné informace a způsoby vytápění, zůstává mi jako nejlepší Finská Kamna.…

Zahájil(a) Eva Zacharová

31 2. 5, 2016
Odpověď od Richard Černá

Mlýnek na mouku

Melete? Rádi bychom náš kváskový chléb povýšili a udělali ho radostnější díky čersvě namleté mouce z obilí od místních sedláků, kteří to my…

Zahájil(a) Tomáš Svoboda

42 11. 21, 2015
Odpověď od Viktorie Nováková

Missiva

Obsah přenesen z diskuzní nástěnky:   Komentář přidal(a) Jitka Adamová dne 8.Duben.2010 v 21:18 Ahoj přátelé, dostala se ke mně skvělá mož…

Zahájil(a) PermaWeb

8 4. 27, 2015
Odpověď od Iva Frýbortová

Dávat na kompost fekálie nebo nedávat?

Autorka Dr. E. Hohenberger knihy Půda, kompost, hnojení píše: Já osobně se však s tímto postupem nemohu ztotožnit. Provádí to každý opravdu…

Zahájil(a) Andrey Solomin

23 1. 14, 2015
Odpověď od Jitka M.

Domací výroba mýdla,mastí,kosmetiky

Letos se chystám s výrobou domací kosmetiky, mastí a pod.Prosím, kdo máte již zkušenosti, recepty nebo odkazy na ně, sdílejte se mnou.Děkuj…

Zahájil(a) Iveta Meinlschmidtová

54 2. 9, 2014
Odpověď od Jiří Danihel

Kompostování

Obsah přenesen z diskuzní nástěnky:   Komentář přidal(a) Tomáš Svoboda dne 16.Říjen.2010 v 11:24 Ahoj Veroniko a Marku. Chci se prosím zep…

Zahájil(a) PermaWeb

33 6. 2, 2013
Odpověď od Dana Hrdličková

Suché kompostovací záchody - Zkušenosti

Obsah přenesen z diskuzní nástěnky:   Komentář přidal(a) Jakub Krška dne 10.Listopad.2010 v 23:17 ahojte, taky mám na zahradě kompostovací…

Zahájil(a) PermaWeb

19 7. 29, 2012
Odpověď od Martin Gross

Přírodní bio-aktivní produkty

Zdravím, nabízím přírodní bio-aktivní bakteriálně enzymatické produkty české společnosti  Baktoma. Jsou to produkty, které pomáhají s kompo…

Zahájil(a) Buba

0 3. 27, 2012

© 2017   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby